Straszne!

Z czerwonej toyoty został tylko bagażnik. Dwoje dzieci i dorosły zmiażdżonych pod ciężarówką

2023-05-30 10:36

Tragiczny wypadek na obwodnicy Słupska miał miejsce we wtorek (30 maja 2023 r.) po godzinie 8:00. Jego bilans jest najgorszy z możliwych. Zginęły trzy osoby, w tym dziecko. Znamy już pierwsze ustalenia policjantów w tej sprawie.

Oficer prasowy KMP w Słupsku, mł. asp. Jakub Bagiński poinformował "Super Express", że 30 maja, chwilę po godzinie 8:00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na obwodnicy Słupska w rejonie miejscowości Płaszewko.

- Na miejsce od razu pojechali słupscy policjanci, którzy ustalili wstępnie, że jadący w kierunku Gdańska kierowca toyoty zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym manem - wyjaśnia policjant ze Słupska. 

Tragiczny wypadek na obwodnicy Słupska. Nie żyją trzy osoby

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły 3 osoby podróżujące osobową toyotą, kierowca i dwoje dzieci w wieku 10 i 11 lat. Na miejscu tego tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

- Droga w tym miejscu jest zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy i wszystkich kierowców jadących zarówno w kierunku Gdańska i Szczecina kierują z obwodnicy w stronę Słupska - podsumowuje oficer prasowy KMP w Słupsku. 

Rodzinie i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w kolejnych materiałach. 

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Dostawczak uderzył w drzewo, kierowca wyleciał z kabiny. Koszmarny wypadek pod Barwicami
Listen on Spreaker.