Gdańsk. Ciała dwóch mężczyzn w mieszkaniu na Chełmie! Makabryczne odkrycie

i

Autor: Artur Andrzej/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w poniedziałek, 25 lipca, w mieszkaniu w dzielnicy Chełm (na zdj.) w Gdańsku

Tragedia w Gdańsku

Gdańsk. Ciała dwóch mężczyzn w mieszkaniu na Chełmie! Makabryczne odkrycie

2022-07-25 16:50

Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w poniedziałek, 25 lipca, w mieszkaniu w dzielnicy Chełm w Gdańsku. Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do tamtejszej policji tuż po godz. 12. Na miejscu pojawili się mundurowi, w tym technik kryminalistyki, i prokurator. Po oględzinach zapadła decyzja, by oba ciała zabezpieczyć na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok.

Gdańsk. Ciała dwóch mężczyzn w mieszkaniu na Chełmie! Na miejscu prokurator

Jak doszło do śmierci dwóch mężczyzn w Gdańsku? Ich ciała znaleziono w poniedziałek, 25 lipca, w mieszkaniu w dzielnicy Chełm, po tym jak po godz. 12 wpłynęło w tej sprawie zgłoszenie do policji. Mundurowi, m.in. obecny na miejscu technik kryminalistyki, przeprowadzili oględziny zwłok pod nadzorem prokuratora, który zdecydował o zabezpieczeniu ciał na potrzeby przeprowadzenia sekcji. - Tożsamość denatów została ustalona, ale na tę chwilę nie udzielamy więcej informacji w tej sprawie - mówi aspirant sztabowy Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Mundurowi nie podają na razie również wstępnych przyczyn zgonu - udział osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci obu mężczyzn także nie został wykluczony. Funkcjonariusze z Gdańska nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia.

Czytaj też: Mieszkaniec Gdańska zamordowany! 57-latek podejrzany o zbrodnię

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Podczas awantury pobił swoją partnerkę. Kobieta nie przeżyła ataku