Gdańsk. Ciało kobiety i mężczyzny w mieszkaniu na Oruni! Są pierwsze ustalenia policji

2022-01-28 20:12
Gdańsk. Ciało kobiety i mężczyzny w mieszkaniu! Są pierwsze ustalenia policji
Autor: Wasielgallery/CC BY 3.0/Wikimedia Commons Ciało kobiety i mężczyzny w mieszkaniu w dzielnicy Orunia w Gdańsku (na zdj. Trakt św. Wojciecha w Oruni)

Ciało kobiety i mężczyzny w mieszkaniu w dzielnicy Orunia w Gdańsku. Do tragicznego odkrycia doszło w czwartek, 27 stycznia, przed godz. 17. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gdańsku, ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych na miejscu zdarzenia wynika, że do śmierci obydwojga nie przyczyniły się osoby trzecie, ale żeby to potwierdzić, potrzebna będzie sekcja zwłok.

Gdańsk. Ciało kobiety i mężczyzny w mieszkaniu na Oruni! Są pierwsze ustalenia policji

W jednym z mieszkań w Gdańsku znaleziono ciało kobiety i mężczyzny - o sprawie napisał "Dziennik Bałtycki". Zwłoki denatki w wieku ok. 70 lat i denata w wieku ok. 80 lat ujawniono w czwartek, 27 stycznia, przed godz. 17, w budynku w dzielnicy Orunia. Jak wstępnie informuje Komenda Miejska Policji w Gdańsku, do zgonu kobiety i mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Sprawą zajęła się też prokuratura, która zarządziła zabezpieczenia ciał obydwojga na potrzeb przeprowadzenia sekcji zwłok, która ma ujawnić przyczyny zgonu. Jak informuje Grażynę Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, nie wiadomo jeszcze, kiedy powołany przez śledczych biegły przeprowadzi oględziny ciał.

Czytaj też: Gdańsk. Nie żyje 46-latka! Jej ciało dryfowało w zbiorniku retencyjnym

Czytaj też: Starogard Gdański: Ten człowiek może mieć związek z morderstwem! "Spoczywaj w pokoju, mamuś. Znajdziemy go"

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Tu zginęła 17-letnia Emilia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE