Starogard Gdański: Ten człowiek może mieć związek z morderstwem! "Spoczywaj w pokoju, mamuś. Znajdziemy go"

2022-01-31 10:10
Starogard Gdański: Ten człowiek może mieć związek z morderstwem! Spoczywaj w pokoju, mamuś. Znajdziemy go
Autor: KPP w Starogardzie Gdańskim Czy w Starogardzie Gdańskim doszło do morderstwa 60-latki? Policja poszukuje mężczyzny, który może mieć z tym związek

Czy w Starogardzie Gdańskim doszło do morderstwa 60-latki? Tak podejrzewa tamtejsza prokuratura, po tym jak w niedzielę, 30 stycznia, w jednym z mieszkań na terenie miasta, ujawniono jej ciało. Policja w Starogardzie Gdańskim opublikowała wizerunek młodego mężczyzny, który może mieć związek ze śmiercią kobiety. Osoba podająca się za syna 60-latki twierdzi, że poszukiwany zabił jego matkę.

Starogard Gdański: Ten człowiek może mieć związek z morderstwem. "Spoczywaj w pokoju, mamuś. Znajdziemy go"

60-letnia mieszkanka Starogardu Gdańskiego została zamordowana? Tamtejsza prokuratura wszczęła już w tej sprawie śledztwo, a tę hipotezę ma potwierdzić poniedziałkowa sekcja zwłok denatki. Jak informuje Kociewski.pl, jej ciało znaleziono w niedzielę, 30 stycznia, w godzinach popołudniowych, w jednym z mieszkań przy ul. Tczewskiej. Portal podaje nieoficjalnie, że 60-latka została uduszona i powołuje się na syna kobiety, który twierdzi, że za zbrodnię odpowiada mężczyzna pochodzenia arabskiego, którego kobieta poznała przez internet. Nieznajomy przyleciał do Polski na kilka dni z Francji, a w czasie pobytu u mieszkanki Starogardu Gdańskiego miał się zrobić agresywny i miał stosować wobec niej przemoc fizyczną. Ostatni kontakt rodziny z 60-latką, która prawdopodobnie została zamordowana, miał miejsce w sobotę, 29 stycznia. Tymczasem jeden z internautów, który podaje się za syna kobiety, postanowił skomentować całe zdarzenie, pisząc: "Na zdjęciu jest moja Ś.P Mama która została pozbawiona życia przez tego osobnika na zdjęciu", ale to nie wszystko.

Dalsza część tekstu POD GALERIĄ.

- Spoczywaj w pokoju mamus 🖤 znajdziemy go.. - czytamy w komentarzy pod postem na profilu facebookowym portalu Kociewski.pl.

Czytaj też: Gdańsk. Nie żyje 46-latka! Jej ciało dryfowało w zbiorniku retencyjnym

Starogard Gdański: Ten człowiek może mieć związek z morderstwem. Poszukuje go policja

Mężczyzna, który może mieć związek ze śmiercią 60-latki ze Starogardu Gdańskiego, jest już poszukiwany przez tamtejszą policję. Jak informuje Kociewski.pl, podejrzany używał na Facebooku konta o nazwie "Abdanour Djabri", ale trudno powiedzieć, czy naprawdę tak się nazywał.

- Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu widocznego na zdjęciu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl. Funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału - apeluje policja w Starogardzie Gdańskim.

34-letni Bartek zginął podczas policyjnej interwencji. Jego rodzice stawili się w szczecińskiej prokuraturze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE