Obrączki ślubne

i

Autor: TBIT / CC0 / pixabay.com

Gdańsk: Co to był za ŚLUB! Pobrali się na oddziale covidowym. WZRUSZAJĄCA uroczystość

2021-03-23 17:37

To był wyjątkowy ślub, w jeszcze bardziej wyjątkowych okolicznościach. W Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku pobrała się para chorująca na COVID-19. Oboje bardzo ciężko znosili chorobę i zamierzali jak najszybciej wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej. Ich wspólne marzenie się spełniło dzięki personelowi placówki, który zorganizował uroczystość.

Ceremonia była skromna, ale bardzo wzruszająca. Pracownicy szpitala przyozdobili salę balonami z jednorazowych rękawiczek, by zrobiło się bardziej "uroczyście" i mniej "szpitalnie". Wrażeniami ze swojego ślubu, za pośrednictwem placówki, w mediach społecznościowych podzieliła się świeżo upieczona żona, która wolała zachować anonimowość.

"Chciałabym serdecznie w swoim imieniu, jak również teraz już mojego męża, z głębi serca podziękować Pani Prezes, jak również całemu Zarządowi za umożliwienie nam zawarcia ślubu na terenie Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku w odpowiedzi na naszą prośbę. Z uwagi na ciężki stan męża bardzo nam zależało, żeby odbyło się to możliwe jak najszybciej"

- czytamy na Facebooku.

Chociaż ślub jest jedną z najbardziej szczęśliwych chwil w życiu każdego człowieka, ta uroczystość odbyła się jednak w dość przykrych okolicznościach, w sytuacji, gdy pan młody bardzo ciężko znosił zakażenie koronawirusem. Zdjęcie z tej niezwykłej uroczystości stało się prawdziwym hitem sieci. Pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy, w których internauci życzą młodej parze szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz też: Gdańsk-Oliwa: Chwile GROZY na stacji paliw. Mężczyzna oblał się benzyną i PODPALIŁ SIĘ!

Sonda
Czy planujesz ślub w 2021 roku?
Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - co się wydarzy w tym sezonie?