Gdańsk. Nożownik na ognisku. Policjanci zatrzymali 21-latka [FOTO]

i

Autor: Pixabay Policjanci od razu zajęli się sprawą i po dokładnym przeanalizowaniu zawiadomienia o przestępstwie, przesłuchaniom świadków i zdobytym informacjom, ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa.

Gdańsk. Nożownik na ognisku. Policjanci zatrzymali 21-latka [FOTO]

2020-09-17 18:25

Policjanci z Gdańska zatrzymali 21-latka, który na początku września kilkukrotnie ranił nożem innego mężczyznę. Do zdarzenia doszło podczas imprezy przy ognisku. Poszkodowany mężczyzna o przestępstwie powiedział policjantom dopiero po kilku dniach. 21-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i narażenia pokrzywdzonego na utratę życia lub zdrowia. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do tego przestępstwa doszło na początku września. Na terenie gdańskiej Oliwy trwała impreza przy ognisku. Poszkodowany mężczyzna bawił się ze znajomymi. Obok, przy drugim ognisku, siedział 21-letni mężczyzna. Jak informuje policja, obaj mężczyźni znali się z widzenia. Doszło do kłótni.

- Sprawca podczas kłótni ranił kilka razy nożem pokrzywdzonego, który dopiero po kilku dniach zgłosił to przestępstwo policjantom - informuje oficer prasowy.

Policjanci nadal pracują nad tą sprawą, ustalają m.in. jaki był powód ranienia pokrzywdzonego.

i

Autor: Policja Gdańsk Policjanci nadal pracują nad tą sprawą, ustalają m.in. jaki był powód ranienia pokrzywdzonego.

Podejrzany został zatrzymany przez policjantów z Oliwy. W środę 21-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. - Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów aresztował 21-latka na najbliższe trzy miesiące - dodaje oficer prasowy.

Czytaj też: Gdańsk. Ojciec "opiekował się" małymi dziećmi. Chwiał się, przewrócił, zasnął na trawie. Obok zbiornik retencyjny [FOTO]

Za te przestępstwa grożą 3 lata pozbawienia wolności.

Gdańsk: Podejrzani o propagowanie FASZYZMU w rękach policji!