Gdańsk: Pobił 75-latka, który zaszczepił się przeciwko COVID-19. Antyszczepionkowiec może trafić za kraty

i

Autor: KMP Gdańsk Gdańsk: Pobił 75-latka, który zaszczepił się przeciwko COVID-19. Antyszczepionkowiec może trafić za kraty

Awantura w przychodni

Gdańsk: Pobił 75-latka, który zaszczepił się przeciwko COVID-19. Antyszczepionkowiec może trafić za kraty

2022-08-08 15:15

W jednej z przychodni w Gdańsku doszło do kłótni między mężczyznami. 75-latek przyszedł po kolejną dawkę szczepionki, co nie spodobało się 27-latkowi, który nie wierzy w covida. Młody mężczyzna pobił rywala w dyskusji. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia.

Do tej szokującej sytuacji doszło w zeszłym tygodniu. 75-letni mieszkaniec Gdańska w jednej z przychodni lekarskich spotkał agresywnego młodego mężczyznę. Doszło między nimi do dyskusji na temat poglądów dotyczących koronawirusa. - Gdy 75-latek opuścił przychodnię, w której przyjął kolejną dawkę szczepionki, mężczyzna zaatakował go i kilka razy uderzył w twarz - informuje oficer prasowy. Policjanci przeanalizowali monitoring, a następnie szybko ustalili tożsamość mężczyzny oraz jego adres. W miniony piątek policjanci z Wrzeszcza zatrzymali 27-latka w mieszkaniu na Przymorzu. Zatrzymany sprawca spędził noc w policyjnym areszcie, następnego dnia usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Został też objęty policyjnym dozorem. Za tego typu przestępstwo grozi kara 2 lat więzienia.

Czytaj też: Pomorskie. Dramatyczny wypadek motoroweru. 19- i 27-latek zginęli na miejscu. Uderzyli w drzewo

Agata była w ciąży i miała koronawirusa. Skończyło się tragicznie
Sonda
Zaszczepisz się czwartą dawką przeciw Covid-19?