Klaudia, kocham Cię

i

Autor: Straż Miejska Gdańsk

Tego się nie spodziewał!

Gdańsk. Powiesił baner, że kocha Klaudię. Nagle wkroczyła Straż Miejska. Zapłaci mandat

2023-02-21 20:13

Miłość powinno się wyznawać na co dzień, nie tylko w Walentynki. Pewien 25-latek chciał to uczynić w urodziny swojej ukochanej. _ Klaudia Cię kocham - baner o takiej treści miał zawisnąć w Gdańsku a balustradzie przejścia nadziemnego nad Traktem św. Wojciecha. Gdy rozpalony uczuciem mężczyzna finalizował instalację, do gry wkroczyła Straż Miejska.

Gdańsk. Wyznał miłość, wieszał baner, dostał mandat!

Straż Miejska z Gdańska interweniowała w sprawie 25-latka, który wieszał baner z wyznaniem miłosnym na balustradzie przejścia nadziemnego nad Traktem św. Wojciecha, prowadzącego do ul. Raduńskiej. Zakochany mężczyzna napisał na białym prześcieradle "Klaudia Cię kocham". Jego ukochana miała w niedzielę, 19 lutego urodziny. Wszystko wskazywało na to, że tego dnia będzie widziała baner przejeżdżając drogą. Niestety, gdy strażniczki miejskie zobaczyły, co wyprawia 25-latek, postanowiły wkroczyć. Poinformowały mężczyznę, że nie wolno wywieszać płótna w miejscu publicznym bez zgody zarządcy terenu.

- Nie popieramy umieszczania plakatów, napisów itp. w miejscach publicznych bez zgód właścicieli terenów, jednak kibicujemy panu Krzysztofowi i wybrance jego serca - mówi specjalistka Anna Czyżykowska-Groth z Referatu VI.

Nie dość, że rozpalony uczuciem 25-latek musiał usunąć baner, to jeszcze został ukarany mandatem!

Klaudia, kocham Cię

i

Autor: Straż Miejska Gdańsk
Sonda
Czy mężczyzna został słusznie ukarany mandatem?
VOX: sonda walentynki