Gdańsk. Śmierć na siłowni. Mężczyzna nie żyje

i

Autor: Pixabay Gdańsk. Śmierć na siłowni. Mężczyzna nie żyje

Gdańsk: Tajemnicza śmierć na siłowni. Umarł w czasie treningu

2022-01-05 15:38

Dramat na jednej z gdańskich siłowni. Podczas wykonywania ćwiczeń mężczyzna stracił przytomność i zasłabł. Niestety pomimo reanimacji 45-latka nie udało się uratować. Okoliczności tajemniczej śmierci na siłowni bada teraz policja i prokuratura. Przyszedł poćwiczyć i zmarł mimo natychmiastowej pomocy? Co tam się stało?!

Tajemnicza śmierć na siłowni pod lupą policji i prokuratury. Śledczy próbują odpowiedzieć na pytanie: co tam się stało. Sprawa jest bardzo zagadkowa, bo zmarł mężczyzna w średnim wieku. Przyszedł poćwiczyć i… zmarł w trakcie treningu. I to mimo natychmiastowej pomocy lekarskiej. Co tam się stało?!

Zobacz też: Słupsk. Tragiczny wypadek przy rozładunku ziemniaków. Mężczyzna nie żyje

Do tego wstrząsającego zdarzenia doszło w siłowni na gdańskim Jasieniu. We wtorek około godz. 21.00 zasłabł tam mężczyzna. Jak ustalił reporter Radia Gdańsk, mężczyzna nagle upadł w trakcie wykonywania ćwiczeń. W siłowni był lekarz, który od razu podjął próbę ratowania mężczyzny. Jednocześnie wezwano pogotowie.

Niestety 45-latek zmarł. Jak przekazał Radiu Gdańsk Mariusz Chrzanowski z KMP w Gdańsku, w tej sprawie wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Ciało mężczyzny przetransportowano do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie wykonana sekcja zwłok. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśnia prokuratura.

Czytaj też: Pomorskie: Mężczyzna zawisł na płocie. Ogrodzenie wbiło mu się w okolice krocza

Sonda
Czy byłeś kiedyś w sytuacji, że musiałeś kogoś ratować próbując go reanimować?

Wstępne ustalenia śledczych rzucają nieco światła na tragedię na siłowni w Gdańsku, ale wciąż nie rozwiązują wszystkich wątpliwości – kluczowe będą wyniki sekcji zwłok. Zmarły mężczyzna przed śmiercią miał ćwiczyć na rowerku treningowym. W pewnym momencie – w czasie trwających zajęć – zasłabł. Czy 45-latek był chory, a intensywny trening ujawnił problemy organizmu? Nie jest to pierwszy przypadek śmierci na siłowni czy podczas biegów ulicznych.

Jeśli nie mamy pewności co do stanu naszego zdrowia, warto skontaktować się z lekarzem i przed uprawianiem sportu wykonać badania lekarskie. Podczas zajęć na siłowni korzystajmy też z podpowiedzi doświadczonych trenerów i najważniejsze: mierzmy siły na zamiary.

Pożar w siłowni w Złotych Tarasach. Wielka ewakuacja całego budynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE