Gdańsk: Wyłączą ciepłą wodę tysiącom mieszkańców! To potrwa aż trzy dni

2021-09-26 20:45
Gdańsk: Wyłączą ciepłą wodę tysiącom mieszkańców! To potrwa aż trzy dni
Autor: Pixabay.com Gdańsk: Wyłączą ciepłą wodę tysiącom mieszkańców! To potrwa aż trzy dni

Przerwa w dostawie ciepłej wody w Gdańsku potrwać ma niemal trzy doby - od najbliższej nocy do środowego wieczora. Komunikat GPEC dotyczy aż sześciu dzielnic. Gdzie w nadchodzącym tygodniu nie będzie ciepłej wody? Do kiedy mieszkańcy muszą mierzyć się z tym problemem? Czytaj szczegóły na www.se.pl!

Przebudowa sieci ciepłowniczej jest częścią inwestycji związanej z budową linii tramwajowej Nowa Warszawska. Obecnie sieć koliduje z planowaną trasą wspomnianej linii tramwajowej oraz planowanym układem drogowym. - Jej przełożenie jest niezbędne i czasowo uzależnione od harmonogramu inwestycji. Dodatkowo przeprowadzamy modernizację naszej infrastruktury, aby zminimalizować ryzyko usterek i przerw w dostawach w przyszłości - tłumaczy Jadwiga Grabowska, rzeczniczka prasowa GPEC. - Wiemy, że tego typu przerwy są uciążliwe, dlatego staraliśmy się wybrać pogodowo optymalne dni na te prace, a od poniedziałku ma być trochę cieplej. Inwestycja jest rozległa, będziemy prowadzić pracę 24 godziny na dobę na kilku frontach jednocześnie. Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość - dodała Jadwiga Grabowska, cytowana przez portal gdansk.pl.

Sonda
Masz już ciepłe kaloryfery?

Gdańsk: Brak ciepłej wody. W jakich lokalizacjach? Do kiedy? [KOMUNIKAT GPEC]

Ciepła woda zostanie wyłączona tysiącom mieszkańców Gdańska w nocy z niedzieli na poniedziałek (26-27 września 2021 roku). Przerwa w dostawie ma potrwać nawet do godzin wieczornych w środę (29 września 2021 roku). Komunikat dotyczy dzielnic Ujeścisko, Zakoniczyn, Szadółki, Jasień, Kowale, a także części Chełmu. To w sumie aż 728 adresów. Pełny wykaz lokalizacji znajdziesz na stronie internetowej GPEC [KLIKNIJ TUTAJ].

Ogrzewanie domu gazem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE