Gdańsk. Wynajęli pokój na jedną noc. Trudno uwierzyć, co tam robili! [ZDJĘCIA]

2022-01-14 14:39
Gdańsk. Wynajęli pokój na jedną noc. Trudno uwierzyć, co tam robili! [ZDJĘCIA]
Autor: Policja Pomorska Obsługa jednego z hoteli w Gdańsku ujawniła całkowicie zniszczony pokój, który wynajęli na jedną noc 18 i 19-latek

Obsługa jednego z hoteli w Gdańsku przeżyła niemały szok, gdy weszła tam kilka dni temu. Wynajęli go na jedną noc 18- i 19-latek, ale na pewno nie po to, by odpoczywać. Pierwszy z nich wynajął pomieszczenie na nazwisko innej osoby i podrobił podpis na karcie rejestracyjnej i oświadczenie o szczepieniu. Później, razem z kolegą, przystąpili do działania.

Gdańsk. Wynajęli pokój na jedną noc. Trudno uwierzyć, co tam robili

Dwóch nastolatków z Gdańsk wynajęło pokój w jednym z hoteli w centrum miasta, szokując swoich zachowaniem jego obsługę. Wszystko wydało się w sobotę 8 stycznia, gdy okazało się, że 18- i 19-latek zniszczyli wyposażenie pokoju, rozbili sedes oraz kinkiety, lampę i wagę łazienkową, pomalowali różowym sprejem ściany, drewnianą zabudowę i dywan, po czym wymeldowali się z hotelu. To nie wszystko, bo młodszy ze sprawców wynajął pomieszczenie na nazwisko innej osoby i podrobił podpis na karcie rejestracyjnej i oświadczenie o szczepieniu. Sprawa skandalicznego zachowania nastolatków trafiła na policję w Gdańsku, której funkcjonariusze ruszyli na poszukiwania byłych mieszkańców hotelu. Mundurowi namierzyli ich na ul. Długi Targ - jeden z nich miał ślady różowej farby na dresowych spodniach i ręce. To jednak nie wszystko, co ujawnili policjanci.

Dalsza część tekstu POD GALERIĄ.

- W plecaku jednego z nich policjanci znaleźli i zabezpieczyli puszkę ze sprejem koloru różowego, natomiast drugi z mężczyzn, miał przy sobie papierowe zawiniątko z białym kryształem. Substancja została zabezpieczona i przekazana do dalszych badań biegłemu. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie - informuje policja w Gdańsku.

Gdańsk. Wynajęli pokój na jedną noc. Trudno uwierzyć, co tam robili. Są zarzuty

Jak informuje policja w Gdańsku, obaj podejrzani usłyszeli zarzuty za zniszczenie pokoju w hotelu. Ponadto 18- latek usłyszał zarzut za podrobienie podpisu, natomiast 19-latek odpowie za posianie kilkunastu porcji środka psychotropowego. Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Taka samą karą zagrożone jest przestępstwa podrobienia dokumenty w celu użycia za autentyczny. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Gdańsk. Makabryczne filmy o Iwonie Wieczorek?! Publikuje je tajemniczy autor. Przerażające!

Czytaj też: Szokujący widok w piekarni w Gdańsku. Ekspedientka leżała za ladą

Sonda
Z jakich hoteli korzystasz?
Szaleniec zaczaił się na kuriera. Wbił mu w plecy igłę ze strzykawką!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE