Gdańsk: Zuchwałość dzików przeszła wszelkie granice! W biały dzień rozkopały rabatki [AUDIO]

2018-11-23 17:52
Sześć dorodnych osobników jak gdyby nigdy nic wyszło z pobliskiego lasu i odbyło małą przechadzkę po mieście.
Autor: brak danych Sześć dorodnych osobników jak gdyby nigdy nic wyszło z pobliskiego lasu i odbyło małą przechadzkę po mieście.

Weszły jak do siebie i na oczach mieszkańców rozkopały kwiaty. Przy ulicy Chopina na gdańskiej Strzyży pojawiła się dziś gromada dzików. Sześć dorodnych osobników, jak gdyby nigdy nic, wyszło z pobliskiego lasu i odbyło małą przechadzkę po mieście, niszcząc po drodze kwiatowe klomby.

Spacerującym wśród róż sześciu dzikom przyglądali się mieszkańcy Strzyży. Jak twierdzi wielu z nich, te zwierzęta są jednym z głównych problemów dzielnicy.

Zobacz także: Dziki problem Trójmiasta! Zwierzęta doszły już na ul. Świętojańską

Dziki przychodzą z pobliskiego lasu, po czym plądrują śmietniki, ryją trawniki, a nawet... śpią pod balkonami. Posłuchaj szczegółów:


Problemy z dzikami mają nie tylko mieszkańcy Gdańska. Zwierzęta pojawiają się m.in. w Gdyni i Sopocie. W obu miastach mają być odstrzeliwane przez myśliwych.

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE