nożownik

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne nożownik

Brutalny atak

Gdynia. Horror na głównej ulicy. Młody mężczyzna ugodzony nożem

2023-04-20 11:30

Gdynia: Dantejskie sceny na ulicy Morskiej. 29-letni mężczyzna został ugodzony nożem. Ofiara trafiła do szpitala. Sprawca jest już w rękach policji. Funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie swoje śledztwo.

Do dramatu doszło na głównej ulicy w Gdyni, kiedy było jeszcze jasno. - Przed godziną 20 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że na ul. Morskiej doszło do ugodzenia ostrym narzędziem. Poszkodowany 29-latek został przewieziony do szpitala - powiedział Polskiej Agencji Prasowej mł. asp. Marek Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, ale na niewiele mu się to zdało.

Gdynia: 44-latek ugodził ofiarę nożem. Śledztwo trwa

- Mundurowi ustalili już tożsamość sprawcy. Jest nim 44-letni mieszkaniec Gdyni. Mężczyzna został zatrzymany - dodał policjant z Gdyni. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Do ustaleń służb będziemy wracać w kolejnych materiałach, publikowanych na łamach trójmiejskiego oddziału.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Ojciec zaatakował syna nożem i popełnił samobójstwo