Gosia wróciła na plażę w Stegnie. Zaśpiewała nawet autorską piosenkę

i

Autor: gosiasarusiastegna/TikTok Gosia z Tik Toka, który zasłynęła viralem: "Jestem w Stegnie na plaży", znów przyciąga uwagę internautów

Gwiazda Tik Toka powraca

Gosia wróciła na plażę w Stegnie. Zaśpiewała nawet autorską piosenkę

2023-06-16 13:22

Gosia z Tik Toka, który zasłynęła viralem: "Jestem w Stegnie na plaży", znów przyciąga uwagę internautów. Autorka kultowego w sieci filmiku wróciła nad Bałtyk, gdzie kręci kolejne, cieszące się bardzo dużą popularnością filmy. Już w drodze nad Bałtyk kobieta nie omieszkała poinformować, że "jedzie do Stegny". Internauci z Tik Toka śledzą jej każdy ruch.

Gosia od "jestem w Stegnie na plaży" znowu nad Bałtykiem. Tik Tok szaleje

Oczy użytkowników Tik Toka znowu są zwrócone na profil Iwony Gosi W., znanej po prostu jako Gosia, która w poprzednim roku podbiła internet swoim opowieściami o pobycie na plaży w Stegnie. Rok po nagraniu filmu, który stał się viralem, kobieta wróciła nad Bałtyk, i to w to samo miejsce, bo znowu kręci wideo o swoim pobycie w Stegnie. - Witam was drugi raz w Stegnie na plaży - mówi kobieta w jednym z filmów nakręconych po dotarciu nad Morze Bałtyckie. To nie koniec, bo w kolejnym nagraniu Gosia postanawia nawet zaśpiewać piosenkę zaczynającą się od słów: "Stegna, Stegna, słońce świeci, bawią się na plaży dzieci...". W jeszcze innym wideo kobieta wyjaśnia obserwującym ją użytkownikom Tik Toka, żeby pamiętać o koszach na śmieci na plaży i wyrzucać tam odpadki.

- Byłem tu, zanim stało się to modne! - napisał jeden z internautów, nawiązując do wzrostu popularności Stegny, po tym jak pojawiła się tam tiktokerka.

Sonda
Poparłbyś ograniczenie dzieciom dostępu dla social media?
,,Krwawy Tulipan”usłyszał wyrok