ZABIŁ bezbronne zwierzę METALOWĄ PAŁKĄ. Policja podjęła działanie [NOWE FAKTY | WIDEO]

2020-01-15 15:00 PT
Zabił kota pałką
Autor: SE Zabił kota pałką. Sadysta zatrzymany

Brutalnie i bezwzględnie zaatakował kota przy użyciu metalowego narzędzia. Gonił czworonoga po korytarzu, zadając mu kolejne bolesne ciosy. Policja błyskawicznie po zgłoszeniu zajęła się sprawą, która wzbudziła ogromne emocje u tysięcy internautów. Autorka nagrania została już zatrzymana. Sprawca jest natomiast na celowniku funkcjonariuszy.

Aktualizacja (16 stycznia - godzina 10:00): Zatrzymano sadystę, który SKATOWAŁ KOTA metalową pałką! [CZYTAJ WIĘCEJ]

Funkcjonariusze ustalili już tożsamość obu osób, które brały czynny udział przy nagrywaniu szokującego filmiku. Drastyczne wideo szybko obiegło sieć, budząc oburzenie internautów. - Sprawca, 20-letni mieszkaniec Prabut, nie został jeszcze zatrzymany. Trwają czynności prowadzące do jego zatrzymania - przekazała naszemu reporterowi sierż. sztab. Anna Filar z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. - Przesłuchano już natomiast 19-letnią dziewczynę, która nagrywała filmik - poinformowała rzecznik kwidzyńskiej policji. Młoda kobieta występuje w roli podejrzewanej.

Na nagraniu mężczyzna bez żadnych skrupułów znęca się nad bezbronnym kotem. Chodzi za zwierzęciem i wielokrotnie uderza go metalową pałką. Drastyczne wideo zamieścił w internecie Konrad Kuźmiński, Prezes Zarządu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

Kot skatowany metalową pałką. ZOBACZ WIDEO:

Sprawę zgłosili na policję obrońcy praw zwierząt. W sieci zawrzało. - Sprawcy oraz idiotce nagrywającej ten film może grozić do 5 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad kotem ze szczególnym okrucieństwem. Będziemy wnosić o niezwłoczne zatrzymanie sprawcy! - czytamy w oświadczeniu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. Internauci również nie kryli oburzenia w komentarzach. - Ludzie to potwory. Nie ma żadnego usprawiedliwienia na takie zachowanie. Tego człowieka musi spotkać kara - brzmi jeden z najłagodniejszych wpisów.