Kierowca autobusu w Gdyni zatrzymany przez policję! Narażał bezpieczeństwo pasażerów

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Gdyni Badanie wykazało, że 44-letni kierowca autobusu znajduje się pod wpływem narkotyków.

Kierowca autobusu w Gdyni zatrzymany przez policję! Narażał bezpieczeństwo pasażerów

2022-05-05 19:55

Podczas kontroli prowadzonej przez gdyńskich policjantów i pracowników Zarządu Komunikacji Miejskiej wśród kierowców autobusów okazało się, że jeden z nich uzyskał pozytywny wynik na obecność narkotyków. 44-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala na badania krwi. Wszyscy przebadani w trakcie kontroli kierowcy autobusów byli trzeźwi.

Kontrola kierowców autobusów w Gdyni. Jeden był pod wpływem narkotyków

Wczoraj (4 maja) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego gdyńskiej komendy policji oraz pracownicy Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni przeprowadzili kontrolę wśród kierowców autobusów. Generalnie wypadła ona bardzo dobrze, żaden z przebadanych kierowców nie znajdował się pod wpływem alkoholu. Niestety znalazła się jedna czarna owca, która z innego powodu narażała bezpieczeństwo pasażerów. Chodzi o 44-letniego mężczyznę. Przeprowadzone narkotestem badanie dało wynik pozytywny, co oznacza, że kierowca miał w organizmie substancje odurzające.

PRZECZYTAJ: Szturm na dom podwójnego mordercy! Miał zabić ojca i 44-latkę pod Tczewem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy i przewieźli go do szpitala na badanie krwi. Przez własną głupotę 44-latek odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

ZOBACZ: Jacht dryfował na Zatoce Gdańskiej. Załoga przepadła bez wieści

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Beata Kozidrak usłyszała wyrok. Artystka wygłosiła też oświadczenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE