Kompletnie pijany wtargnął do sąsiada i rzucał... hulajnogą! Na jaw wyszedł rodzinny koszmar

i

Autor: KPP Chojnice Kompletnie pijany wtargnął do sąsiada i rzucał... hulajnogą! Na jaw wyszedł rodzinny koszmar

Skandal!

Kompletnie pijany wtargnął do sąsiada i rzucał... hulajnogą! Na jaw wyszedł rodzinny koszmar

2023-08-31 14:41

Był kompletnie pijany, agresywny i jak się później okazało - znęcał się nad żoną. Mowa o 39-latku, zatrzymanym przez policjantów z Czerska (woj. pomorskie). Mężczyzna wtargnął na posesję sąsiada i nie wahał się nawet rzucać hulajnogą. Grozi mu długoletni pobyt w więzieniu.

O akcji w Czersku informuje oficer prasowa KPP w Chojnicach. Wszystko działo się w miniony poniedziałek (28 sierpnia 2023 r.) przed godziną 19:00. - Na jedną z posesji wtargnął agresywny, pijany sąsiad zgłaszającego, który go zaatakował, groził i uszkodził drzwi tarasowe, rzucając w nie hulajnogą - przekazuje asp. Magdalena Zblewska. Kiedy policjanci próbowali zatrzymać agresora, ten zaczął kopać jednego z nich. Funkcjonariusze usłyszeli również groźby pozbawienia życia. Mało tego - na jaw wyszedł rodzinny koszmar.

Czersk: Znęcał się nad żoną. Usłyszał 5 zarzutów

- Jak ustalili policjanci, mężczyzna ten znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. 39-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał łącznie 5 zarzutów, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza, kierowania gróźb karalnych wobec funkcjonariusza oraz sąsiada, niszczenia mienia oraz znęcania się fizycznego i psychicznego nad członkiem rodziny - podaje oficer prasowa chojnickiej komendy.

Sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że za kratami spędzi on co najmniej kilka lat. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Test Multiselect - pytania z testu psychologicznego do policji

Pytanie 1 z 16
Czasami śnię o rzeczach, o których nie wypada mówić