Krwawa sprzeczka Ukraińców. Wbił koledze nóż w klatkę piersiową. Horror w ośrodku dla uchodźców

i

Autor: pixabay.com 45-letni Ukrainicec usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

Ukrainiec odpowie za usiłowanie zabójstwa

Krwawa sprzeczka Ukraińców. Wbił koledze nóż w klatkę piersiową! Horror w ośrodku dla uchodźców

2022-11-15 20:35

45-letni Ukrainiec, który w ośrodku dla uchodźców w Sulminie ugodził nożem swojego kolegę, odpowie za usiłowanie zabójstwa. Wcześniej między mężczyznami doszło do sprzeczki, aż w końcu agresor sięgnął po niebezpieczne narzędzie i wbił ostrze w klatkę piersiową innego Ukraińca. Poszkodowany przeżył, ale w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Sprzeczka Ukraińców w ośrodku dla uchodźców. Wbił koledze nóż w klatkę piersiową

Sprzeczka dwóch Ukraińców w ośrodku dla uchodźców w Sulminie nieomal zakończyła się tragicznie. Jak podaje PAP, 45-letni mężczyzna zaatakował nożem swojego kolegę i zadał mu cios w klatkę piersiową. - Podejrzany i pokrzywdzony spożywali razem alkohol w ośrodku dla uchodźców w Sulminie. Doszło między nimi do sprzeczki - przekazała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prokurator Grażyna Wawryniuk. Sytuacja miała zostać załagodzona przez innych mieszkańców ośrodka, którzy rozdzielili Ukraińców, jednak wówczas agresor sięgnął po niebezpieczne narzędzie i ranił poszkodowanego. Zaatakowany cudzoziemiec przeżył dzięki szybko udzielonej pomocy, ale w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Zarzut usiłowania zabójstwa dla nożownika z Ukrainy

45-letni Ukrainiec, który zaatakował kolegę nożem, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Sąd Rejonowy w Kartuzach zastosował wobec obywatela Ukrainy tymczasowy areszt. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara co najmniej 8 lat pozbawienia wolności, 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Sonda
Czy kara za usiłowanie zabójstwa powinna być wyższa?
Tragedia w Lubaniu.