Kwidzyn: ZAGINĄŁ 30-letni Bartosz. Szukają go w całym regionie! APEL POLICJI

Kwidzyn: ZAGINĄŁ 30-letni Bartosz. Szukają go w całym regionie! APEL POLICJI
Autor: KPP Kwidzyn Kwidzyn: ZAGINĄŁ 30-letni Bartosz. Szukają go w całym regionie! APEL POLICJI

Pomorscy policjanci poszukują 30-letniego Bartosza Flonta. Mężczyzna wyszedł z domu w Kwidzynie we wtorek (13 kwietnia). W godzinach porannych oddalił się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskim. Funkcjonariusze apelują o kontakt do osób, które mogły widzieć zaginionego lub posiadają jakiekolwiek cenne informacje.

Zaginiony 30-latek zniknął przed ośmioma dniami, 13 kwietnia 2021 roku. - Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi - tłumaczą pomorscy policjanci. - Mężczyzna ma 30 lat. Jest szczupłej budowy ciała. Waży około 85 kilogramów, ma 192 centymetry wzrostu, krótkie blond włosy i oczy koloru zielonego - opisują mundurowi. W dniu zaginięcia Bartosz ubrany był prawdopodobnie w kurtkę koloru granatowego (krótka, do pasa), spodnie dresowe oraz kolorowe buty typu adidas. Mógł mieć również czapkę z daszkiem.

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie - apelują stróże prawa.

Dzwonić można na numer dyżurnego 47 74 29 222 bądź alarmowy 112.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE