Lębork. Zadała 35-latkowi ciosy nożem w plecy? 27-latka aresztowana

i

Autor: pomorska policja Lębork. Zadała 35-latkowi ciosy nożem w plecy? 27-latka aresztowana

Dramat na imprezie

Lębork. Zadała 35-latkowi ciosy nożem w plecy? 27-latka aresztowana

2022-10-03 20:44

Policjanci zatrzymali 27-latę, która jest podejrzana o ranienie nożem 35-letniego mężczyzny. Do ataku nożem miało dojść podczas zakrapianej imprezy. Sąd zastosował wobec niej 2-miesięczny areszt tymczasowy. Grozi jej kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.

Dziś (poniedziałek, 3 października) policjanci poinformowali o wydarzeniu, do którego doszło w środę (28 września br.) w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań w Lęborku. 35-letni mężczyzna został raniony nożem podczas imprezy.

- Z ustaleń śledczych wynika, że podczas zakrapianego alkoholem spotkania kilku osób doszło do kłótni, w wyniku której 35-letni mężczyzna został raniony nożem w plecy. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem policji i karetki pogotowia - informuje pomorska policja.

Atak nożem. 27-latka z Lęborka zatrzymana

Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci zabezpieczyli ślady i dowody. Tego samego dnia kryminalni ustalili, kto może być odpowiedzialny za to przestępstwo. Wieczorem zatrzymali do sprawy 27-letnią lęborczankę.

- W piątek 27-latka została doprowadzona do prokuratury. Zgromadzone materiały dowodowe pozwoliły na przedstawienie jej zarzutów usiłowania spowodowania u 35-latka ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi kara nie mniejsza niż 3 lata pozbawienia wolności - podaje policja.

W sobotę (1 października) sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec zatrzymanej kobiety tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy.

Tak oszczędza się prąd w Warszawie. Latarnie świecą w ciągu dnia
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE