W 80 minucie Mario Maloca zdobył wyrównującą bramkę dla Lechii Gdańsk.

Autor: lechia.net, Dariusz Boczek W 80 minucie Mario Maloca zdobył wyrównującą bramkę dla Lechii Gdańsk.

Lechia Gdańsk - VfL Wolfsburg 1:1 [ZDJĘCIA]. Wicemistrzowie Niemiec nie zdobyli PGE Arena

2015-07-12 19:34

Lechia Gdańsk remisuje z VfL Wolfsburg - na stadionie PGE Arena nie brakowało dzisiaj emocji. 1-1 to dobry wynik dla piłkarzy z Gdańska?

Pierwszą bramkę zdobyli goście. W 34 minucie na listę strzelców wpisał się Aaron Hunt. Gracze Lechii Gdańsk wyrównali w 80 minucie. Bramkarza wicemistrza Niemiec pokonał Mario Maloca.

W artykule "Lechia Gdańsk - VfL Wolfsburg 1:1 [wypowiedzi pomeczowe]" na portalu Lechia.net można przeczytać między innymi pomeczowy komentarz Sebastiana Mili, piłkarza Lechii Gdańsk: - Na początku chciałbym powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z możliwości konfrontacji z Wolfsburgiem. Możemy wyciągnąć wnioski z tego spotkania, gdyż nie uniknęliśmy błędów. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze przed spotkaniami w lidze, na które serdecznie zapraszam.

Lechia - VfL Wolfsburg w obiektywieWięcej zdjęć bit.ly/1M4eTe6

Posted by Lechia Gdańsk on 12 lipca 2015

W lipcu kibiców Lechii Gdańsk czekają kolejne emocje. 17 lipca ich drużyna zagra na PGE Arena z Cracovią. Będzie to pierwszy mecz nowego sezonu. Pięć dni później, 22 lipca Lechia spotka się z inną czołową drużyną Bundesligi - Schalke 04 Gelsenkirchen, a 29 lipca z Juventusem Turyn, który jest aktualnym mistrzem Włoch.

Byliście na dzisiejszym meczu? Jak oceniacie grę zawodników Lechii Gdańsk? KOMENTUJCIE!