Działki

i

Autor: Shutterstock Działki

Podejrzenie zabójstwa

Makabra na działkach w Gdyni Redłowie. Zabił go, bo włamał się do domu?! "Stanął nad łóżkiem"

2023-03-15 12:46

Dantejskie sceny na terenie ogródków działkowych w Gdyni Redłowie (woj. pomorskie). We wtorek (14 marca 2023 r.) po godzinie 9:00 służby otrzymały zgłoszenie o zgonie mężczyzny. Wiele wskazuje na to, że jeden z mężczyzn zabił włamywacza. Trwa prokuratorskie śledztwo. Szczegóły na se.pl.

O sprawie jako pierwszy poinformował dziennikarz RMF FM. Sceny jak z horroru miały miejsce na terenie działek przy alei Zwycięstwa w Gdyni. - Służby zawiadomił starszy mężczyzna, mieszkający na działkach. Jak powiedział, nad ranem do jego domu wszedł jakiś człowiek i stanął nad łóżkiem - czytamy w serwisie. Zdarzenie potwierdziliśmy w biurze prasowym Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Funkcjonariusze otrzymali wezwanie w godzinach porannych. - Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki. Działania były prowadzone pod nadzorem prokuratora - powiedziała nam podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa gdyńskiej komendy.

Zabójstwo na działkach w Gdyni Redłowie? Podejrzany zatrzymany

Funkcjonariuszka dodaje, że do sprawy został zatrzymany mieszkaniec Gdyni. Według nieoficjalnych informacji to Józef B., senior w wieku 74 lat. - Trwają czynności, ustalamy co się wydarzyło. Materiały zostały przekazane do prokuratury celem wszczęcia śledztwa - dodała podkomisarz Grunert. Czy rzeczywiście doszło do szarpaniny i starszy mężczyzna przesadził w konfrontacji z włamywaczem? Tego na razie nikt nie przesądza. Do sprawy będziemy wracać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginął, bo morderca z kimś go pomylił.