Prom

i

Autor: shutterstock

Co tam się wydarzyło?

Mężczyzna wyskoczył z promu Stena Spirit. Szokujące ustalenia. Skoczył, bo nie zdążył wysiąść?

2022-09-20 17:09

Wciąż nie jest znany los mężczyzny, który w poniedziałek (19.09) wypadł z promu Stena Spirit płynącego z Gdyni do szwedzkiej Karlskrony. Okazuje się, że 45-latek celowo wyskoczył z promu, bo... nie zdążył z niego wysiąść.

Dramat rozegrał się w poniedziałek, 19 września. Około godziny 12 służby zostały powiadomione, że z promu Stena Spirit, tuż po wyjściu z gdyńskiego portu, wypadł mężczyzna. Szeroko zakrojone poszukiwania z udziałem śmigłowca nie przyniosły rezultatu. Prom Stena Spirit, z którego wypadł mężczyzna, płynął z gdyńskiego portu do szwedzkiej Karlskrony. Od początku nie było jasne, czy była to próba samobójcza czy może nieszczęśliwy wypadek. Okazuje się, że 45-latek pełniący na statku funkcję kucharza celowo wyskoczył z promu, ale nie była to próba samobójcza. Trudno w to uwierzyć, ale wygląda na to, że mężczyzna przegapił moment odbijania statku od nabrzeża. Ustalił to dziennikarz RMF FM.

Czytaj też: Tragedia po bankiecie na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Ciało reżysera Marcina Wrony znaleziono w pokoju hotelowym. Jaki związek z jego śmiercią miał "Demon"?

ZAPADNIĘTY CMENTARZ W TRZEBINI

Mężczyzna miał potem rozmawiać z kapitanem o możliwości zawrócenia. W końcu miał oznajmić, że wróci wpław. "Nikt nie wziął tego poważnie. Dopiero po wielu minutach stwierdzono, że nie ma go na statku i odtworzono nagrania z kamer na pokładzie jednostki" - informuje RMF FM. Mężczyzna skoczył do morza prawdopodobnie z wysokości kilku metrów.

Czytaj też: Brali na dzieci 7 tys. zł. W domu wymyślali im tortury. Klaudia zginęła potworną śmiercią. Rodzina zastępcza rodem z piekła

Los mężczyzny wciąż pozostaje nieznany. Informację będziemy aktualizować na bieżąco.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE