Ale numer!

Między pomidorami ukrył... narkotyki. Wcześniej wykazał się skrajną głupotą

2023-08-21 20:32

39-letni mieszkaniec z gminy Sztutowo (województwo pomorskie) najpierw kierował pod wpływem narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę, ukrytą między pomidorami. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

To kolejny odcinek walki policjantów z kierującymi, którzy wsiadają do auta po zażyciu niedozwolonych środków. Tym razem stoczyli ją funkcjonariusze ze Sztutowa. Zatrzymany przez nich do kontroli 39-latek miał przy sobie narkotyki, wcześniej już z takowych skorzystał. Natychmiast stracił prawo jazdy, ale to był początek kłopotów. - Dalsze czynności mundurowych były prowadzone również w miejscu zamieszkania mężczyzny - przekazuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowa KPP Nowy Dwór Gdański.

Pomorskie: 39-latek ukrył marihuanę między pomidorami

- W jego domu policjanci znaleźli 10 krzaków marihuany o wysokości 2 metrów, które uprawiał pod folią między pomidorami oraz blisko 700 gramów marihuany, z których można uzyskać 1300 porcji narkotyków - dodaje oficer prasowa nowodworskiej komendy.

Narkotyki zostały zabezpieczone do dalszych badań, a zatrzymanemu 39-latkowi grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Nasza redakcja apeluje - pod żadnym pozorem nie wolno wsiadać do samochodu po alkoholu lub środkach odurzających. Kto tak robi, naraża nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Pchał samochód "pod prąd". W kieszeni miał narkotyki