Iwona Wieczorek nie żyje

i

Autor: grafika

Mordercy Iwony Wieczorek w potrzasku! "IDZIEMY PO WAS". Padła WAŻNA DATA

2020-11-26 11:30

Iwona Wieczorek została zamordowana, a jej zwłoki ukryto. Janusz Szostak jest pewny, że sprawcy niebawem poniosą zasłużoną karę. Dziennikarz śledczy w udostępnionym Super Expressowi materiale zwrócił się bezpośrednio do zabójców Iwony Wieczorek. - My po was idziemy - mówi Janusz Szostak, udostępniając fragment nagrania z pięciogodzinnego seansu hipnotycznego. Przedstawiciele Fundacji Na Tropie przekonują, że Małgorzata Gaś w roli medium nawiązała kontakt z 19-latką z Gdańska. Zaginięcie Iwony Wieczorek budzi emocje od dziesięciu lat. Teraz tajemnicza sprawa jest bliska wyjaśnienia. Z ust Szostaka padła dokładna data, która ma mieć bardzo istotne znaczenie.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Janusz Szostak ujawnia NOWE FAKTY

Iwona Wieczorek nie żyje, a winni jej śmierci wkrótce zostaną surowo ukarani! Tak twierdzi Janusz Szostak z Fundacji Na Tropie. - Wkrótce ta sprawa się rozwiąże. Jestem o tym przekonany. Wiemy już praktycznie wszystko. Myślę, że wiem, kto to zrobił. Dostaliśmy nowe wskazania na temat ukrycia ciała. One być może pokrywają się z naszymi, z tymi miejscami, gdzie już szukaliśmy. Opis dojazdu jest jednak przekazywany z pozycji osoby leżącej na tylnym siedzeniu samochodu - tłumaczy Janusz Szostak, precyzując przy tym, że właśnie w taki sposób miała zostać przewieziona Iwona Wieczorek do punktu ukrycia jej zwłok. - Ten opis zajmuje około 30-40 minut. Informacje są podane bardzo szczegółowo. Będziemy je dokładnie analizować i zapewne wrócimy, aby szukać ciała. Bo myślę, że sprawców już znaleźliśmy - przekonuje dziennikarz śledczy. Autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" twierdzi, że nie wszyscy chcą wyjaśnienia sprawy, a wśród autorów negatywnych komentarzy są osoby, które mają związek ze śmiercią 19-latki. - Jestem pewien, że mordercy mnie oglądają - mówi Janusz Szostak. Chwilę później zwraca się bezpośrednio do zabójców słowami "my po was idziemy"! - W tej wizji Iwona powiedziała "idą po was, oni przyjdą po was, przyjdą po ciebie". Już idziemy. Nic nie pomogą próby przeszkodzenia nam - zapewnia Janusz Szostak. Szczegóły oraz poruszający fragment seansu hipnotycznego udostępniamy w załączonym nagraniu.

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!

- Wiem, że policja ma bardzo szeroką wiedzę operacyjną. Myślę, że doszła do takich samych ustaleń jak ja, jak my, jak Fundacja Na Tropie. Żeby kogoś zatrzymać, potrzebne są jednak sztywne dowody - tłumaczy dziennikarz śledczy. - W procesie poszlakowym może się okazać, że morderca się wywinie, jednak myślę, że znajdziemy wkrótce bardzo konkretne dowody winy - dodaje. - Winni będą skazani. To nie ulega żadnej wątpliwości.

Janusz Szostak poruszył jeszcze jedną kwestię. - Zapiszcie tę datę: 31 stycznia 2021. To niedziela. Jeżeli zależy Wam na Iwonie, na wyjaśnieniu tej sprawy, na jej spokoju, znajdźcie tego dnia trochę wolnego czasu. To będzie ważna chwila dla Iwony i dla tej sprawy - kończy autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?".

Co się stało z Iwoną Wieczorek

i

Autor: Wydawnictwo Harde "Co się stało z Iwoną Wieczorek" Link: "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" [KUP TERAZ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE