Na widok policjantów... zdjął spodnie i pokazał tyłek! To był zaledwie początek

i

Autor: KPP w Chojnicach Na widok policjantów... zdjął spodnie i pokazał tyłek! To był zaledwie początek

Żartowniś zatrzymany

Na widok policjantów... zdjął spodnie i pokazał tyłek! To był zaledwie początek

2023-07-28 10:12

Takiej reakcji 42-latka policjanci z Czerska (woj. pomorskie) raczej się nie spodziewali. Mężczyzna pokazał im... cztery litery! Na tym jednak nie poprzestał. Doszły groźby karalne i zniszczenie mienia. Delikwentowi grozi długi pobyt w więzieniu.

Niecodzienny przebieg miała sprawa zatrzymania 42-latka z Pomorza. - Na widok policyjnego radiowozu zdjął spodnie i pokazał policjantom pośladki. Spotkanie z policjantami zakończyło się dla żartownisia mandatem - informuje "Super Express" asp. Magdalena Zblewskal, oficer prasowy KPP w Chojnicach. Jak się okazało, mężczyzna "rozkręcał się" w kolejnych godzinach. Odwiedził swojego kolegę, z którym najpierw pił alkohol, a później doszło między nimi do kłótni.

Pomorskie: Pokazał policjantom tyłek, później było tylko gorzej

- 42-latek oblał samochód swojego kompana białą farbą, a jego wnętrze piwem, dodatkowo uszkodził ogrodzenia posesji. Ponadto jak ustalili policjanci, ten sam mężczyzna po całym zajściu poszedł na teren innej posesji, gdzie groził czterem kobietom, po czym jednej z nich zabrał rower i pojechał w kierunku centrum miasta - wyjaśnia oficer prasowa chojnickiej policji.

Policjanci znaleźli 42-latka jadącego rowerem na jednej z ulic Czerska i sprawdzili trzeźwość mężczyzny. - Okazało się, że ma on ponad promil alkoholu w organizmie.  Mężczyzna został zatrzymany i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty za popełnione przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - podsumowuje policjantka z Chojnic.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być surowsze?
91-letnia Pani Gizela z Przemyśla laską broniła banku przed kobietą która nożem groziła kasjerkom