Noworodek

i

Autor: Pixabay Noworodek zmarł w olsztyńskim szpitalu. Jego matka zażyła dopalacze. Zdj. ilustracyjne.

Horror w Chojnicach

Noworodek z raną ciętą szyi. Nowe fakty o 14-letniej matce

2022-09-28 10:39

Nowe fakty o wstrząsającej sprawie z Chojnic. 14-letnia matka noworodka, który trafiła do gdańskiej kliniki z raną szyi, od jakiegoś czasu mieszkała ze swoim 19-letnim chłopakiem - ustalił nieoficjalnie Polsat News. Na razie nie wiadomo, czy młoda matka mieszkała również z rodziną 19-latka. Dziewczyny nie udało się jeszcze przesłuchać ze względu na jej stan psychiczny.

Stan poszkodowanego dziecka jest określany jako stabilny, nic nie zagraża jego życiu - to najnowsze wieści o dramacie z Chojnic. Noworodek trafił do gdańskiej kliniki, kiedy okazało się, że ktoś zadał mu cios nożem. Już wiadomo, że narzędzie miało około 10-12 centymetrów długości. Nieletnia matka dziecka na razie nie została przesłuchana przez policję ze względu na jej stan psychiczny. - Z matką nie ma logicznego kontaktu. Kobieta została zaopatrzona ginekologicznie. Jest pod opieką psychiatry i psychologa - powiedział portalowi Czas Chojnic Piotr Wroński, zastępca dyrektora ds. medycznych w szpitalu w Chojnicach. Tymczasem Polsat News ustalił nieoficjalnie, że dziewczyna od jakiegoś czasu nie mieszkała ze swoimi rodzicami, tylko razem ze swoim 19-letnim chłopakiem. Zgodnie z prawem, zachowanie 14-letniej matki będzie oceniał sąd rodzinny. Do tej pory nie udało się ustalić w jakich okolicznościach doszło do zranienia dziecka. Dodatkowo prokurator w Człuchowie prowadzi postępowanie w sprawie obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15. roku życia.

14-latka ze swoim poszkodowanym dzieckiem trafiła najpierw do szpitala w Chojnicach, w poniedziałek, 26 września. O sprawie pisaliśmy również w tym miejscu. 

Podejrzany o próbę gwałtu i usiłowanie uprowadzenia 11-letniej dziewczynki już w rękach policji
Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE