Nowy salon marki Ford już w Gdańsku! [ZDJĘCIA]

2020-01-20 10:00 Artykuł Sponsorowany

Największa grupa dealerska w Trójmieście, firma Plichta, otworzyła właśnie dla swoich Klientów nowy salon marki Ford na gdańskich Szadółkach. To najbardziej rozbudowany obiekt tego typu w północnej Polsce. Zdjęcia znajdziesz w galerii u góry artykułu.

Nowy Salon marki Ford został otwarty 17 stycznia 2020 roku. Budynek mieści się przy ulicy Lubowidzkiej 50 i położony jest w niedużej odległości od innych salonów firmy Plichta - Audi, Volkswagena, Skody i Seata.

Powierzchnia całkowita salonu wynosi prawie 3,8 tysiąca metrów kwadratowych. To nie tylko ekspozycja samochodów nowych (osobowych i dostawczych) oraz aut używanych, ale także doskonale wyposażony serwis.

Całość koncepcji nowego salonu spełnia najwyższe standardy marki Ford. Jest zbudowana w koncepcji Ford Store, co oznacza możliwość oferowania Klientom najbardziej prestiżowej linii Vignale, Mustangów oraz sportowej linii RS.

- Najnowszy obiekt oferuje Klientom możliwość obejrzenia aż 15 nowych aut osobowych, 8 dostawczych i dysponuje powierzchnią dla 35 samochodów używanych. Dodatkowo w naszym obiekcie mieści się profesjonalny serwis, w ramach którego naszym Klientom oferujemy 9 stanowisk serwisowych, 3 stanowiska diagnostyczne najazdowe i dodatkowo stanowisko do badania geometrii - wylicza Dyrektor Zarządzający Krzysztof Dobrowolski.

Salon i serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00, a w soboty od 7:00 do 15:00. - Na wszystkich naszych Klientów czeka nie tylko miły uśmiech i pyszna kawa, ale przede wszystkim pełna gama modeli marki Ford, którą będzie można przetestować - mówi Kierownik Sprzedaży Dorota Jasińska. - Co więcej, w naszym salonie znaleźć można takie perełki jak Mustang Bullitt, który naprawdę jest wart obejrzenia na żywo - dodaje.

W ramach oferty samochodów nowych Klienci mogą poznać pełną gamę samochodów dostawczych w ramach Ford Transit Centrum. Samochody dostawcze są jednym z kluczowych segmentów marki Ford. - Oferowane przez nas samochody spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. W ramach Transit Centrum oferujemy nie tylko kultowego już Transita, plasującego się na trzeciej pozycji sprzedaży wśród aut dostawczych, ale także inne modele, jak np. Courier i Tourneo Custom. Transit Centrum to nie tylko sprzedaż samochodów dostawczych, ale też ich personalizacja poprzez możliwość specjalistycznych zabudów oraz dostosowania pojazdów do potrzeb profesjonalistów z konkretnej branży - prezentuje Bartłomiej Budzisz, Kierownik Transit Centrum.

Jak widać, 2020 rok firma Plichta rozpoczęła mocnym akcentem motoryzacyjnym, dzięki któremu mieszkańcy Trójmiasta będą mogli znaleźć kompleksową ofertę w jednym miejscu.

Ford Plichta

Gdańsk - ul. Lubowidzka 50

Odwiedź stronę internetową, by dowiedzieć się więcej!

Artykuł Sponsorowany