Pacjenci tej przychodni przeżyli koszmar! Młody mężczyzna wpadł do budynku i zaczął wymachiwać ostrym nożem

i

Autor: Andrzej Zbraniecki/East News, shutterstock

DRAMAT

Pacjenci tej przychodni przeżyli koszmar! Młody mężczyzna wpadł do budynku i zaczął wymachiwać ostrym nożem

2023-12-04 21:35

Sytuacja miała miejsce chwilę po południu w poniedziałek (4 grudnia). Do przychodni w Kościerzynie (woj. pomorskie) wpadł 33-letni mężczyzna. Wyjął nóż i zaczął nim wymachiwać przed pacjentami. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, zawiadomieni przez świadków zdarzenia. Agresor został zatrzymany i przesłuchany.

Atak nożownika w przychodni lekarskiej. Agresywny 33-latek wpadł w ręce policji

Sytuacja miała miejsce chwilę przed godziną 13 w poniedziałek (4 grudnia). Policjanci z Kościerzyna zostali powiadomieni telefonicznie przez pracownika przychodni lekarskiej o awanturującym się mężczyźnie, który ma przy sobie nóż.

- Policjant w to miejsce wysłał patrol kryminalnych. Mundurowi po przybyciu na miejsce zastali 33-letniego mężczyznę, który trzymał nóż i był agresywny - przekazał Piotr Kwidzyński z policji.

Funkcjonariuszom udało się obezwładnić mężczyznę, który od razu trafił do policyjnego aresztu. - Policjanci przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady oraz monitoring. Zebrany materiał jest analizowany i pozwoli na przedstawienie zarzutów - dodał funkcjonariusz.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?