Koniec poszukiwań 18-latki z Trójmiasta! Jest komunikat policji [AKTUALIZACJA]

2021-09-20 19:45
Koniec poszukiwań 18-latki z Trójmiasta! Jest komunikat policji
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Koniec poszukiwań 18-latki z Trójmiasta! Jest komunikat policji [AKTUALIZACJA]

Funkcjonariusze z Trójmiasta szukają zaginionej 18-latki. Maja po raz ostatni była widziana w poniedziałek, 20 września 2021 roku, gdy około godziny 11:00 wyszła z mieszkania na gdańskim Suchaninie. Od tamtej pory bliskim nie udało się nawiązać z nią kontaktu. Na szczęście w godzinach popołudniowych policjanci przekazali nowe wieści.

Aktualizacja 19:30

- W związku z informacją przesłaną w dniu 20 września 2021 roku o zaginionej 18-letniej Mai informuję, że dziś po południu policjanci zakończyli poszukiwania gdańszczanki z uwagi na jej odnalezienie. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwaniach kobiety i prosimy o zanonimizowanie wizerunku 18-latki - przekazali funkcjonariusze z KMP w Gdańsku.

Wcześniej pisaliśmy:

Jak informuje gdańska policja, zaginiona Maja ma 165 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Jej czarne włosy są długie do ramion. Gdy wyszła z mieszkania, miała na sobie czarne dżinsowe spodnie, czarną sportową kurtkę oraz szeroki szalik. Jak tłumaczą funkcjonariusze, Maja może również nosić niebieski plecak. Trójmiejscy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach i rozpowszechnianiu wizerunku zaginionej dziewczyny. - Wszystkie osoby, które mają informacje na temat jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z komisariatem przy ulicy Kartuskiej pod numerem telefonu 47 741 68 22. Informacje można przesłać również na adres poczty elektronicznej komendant.kp8@gd.policja.gov.pl - apeluje asp. szt. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?

Zobacz także: Zaginęła 15-letnia Agata z Gdańska. Od pięciu dni nie ma po niej śladu

Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE