Zaginęła 15-letnia Agata z Gdańska. Od pięciu dni nie ma po niej śladu [AKTUALIZACJA]

2021-09-21 7:45
Policja [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: Amadeusz Calik

Zaginęła 15-letnia Agata z Gdańska, mieszkająca w rejonie ulicy Waryńskiego. Jak podaje strona SOS Zaginięcia na Facebooku, 15 września 2021 roku dziewczyna wyszła ze szkoły przy ulicy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Była tam widziana około godziny 16:00. Niestety, już od pięciu dni bliscy nie mają z nią żadnego kontaktu.

Aktualizacja: Agata już odnaleziona! Dziękujemy wszystkim za udostępnianie informacji.

W minioną środę Agata skończyła lekcje późnym popołudniem. Ze szkoły przy ulicy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (dawniej Dąbrowszczaków) miała wrócić tramwajem. Do domu jednak nie dotarła. Niestety, przez pięć kolejnych dni 15-latka nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną oraz bliskimi. Jak informuje strona SOS Zaginięcia, dziewczyna nie ma przy sobie telefonu komórkowego. Bardzo możliwe, że posiada za to legitymację szkolną. - Agata ma około 165 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy oraz farbowane blond włosy do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną skórzaną kurtkę z szarym kapturem, niebieskie spodnie jeansowe i buty sportowe typu Vans. Dziewczyna miała przy sobie dużą, czarną torebkę - czytamy w rysopisie.

Jeśli widzieliście 15-letnią Agatę od momentu zaginięcia lub znacie jej aktualne miejsce pobytu, rodzina i bliscy proszą o kontakt pod numerem 47 741 15 22 bądź alarmowym 112.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE