Poszedł popływać z dzieckiem na desce, przepadli. Służby ratunkowe przeczesują Zatokę Gdańską

i

Autor: Benjamim71/Pixabay Poszedł popływać z dzieckiem na desce, przepadli. Służby ratunkowe przeczesują Zatokę Gdańską

Happy end

Poszedł popływać z dzieckiem na desce, przepadli. Jest przełom w sprawie [AKTUALIZACJA]

2023-07-30 17:11

Od sobotniego wieczoru trwały poszukiwania na Zatoce Gdańskiej mężczyzny i jego nastoletniego dziecka. Ich rzeczy pozostały w wypożyczalni sprzętu wodnego w Gdańsku, gdzie wypożyczyli deskę do pływania. Na szczęście w poniedziałek (31 lipca 2023 r.) spłynęły do nas dobre wieści.

Aktualizacja poniedziałek, 11:00

Od soboty (29 lipca) służby prowadziły szeroko zakrojone działania na lądzie i w wodzie. Tymczasem mężczyzna... sam zgłosił się na komisariat. Co najważniejsze, zarówno jemu, jak i synowi nic się nie stało.

Więcej na ten temat: Postawili na nogi całą policję! Szukali ojca i syna w rejonie Zatoki Gdańskiej. Niespodziewany zwrot akcji

Wcześniej pisaliśmy:

Wypożyczył deskę do pływania z dzieckiem i zniknął. Trwają poszukiwania w Zatoce Gdańskiej

W sobotę, 29 lipca 50-letni mężczyzna w raz z dzieckiem w wieku 12-14 lat wypożyczyli deskę do pływania SUP w wypożyczalni. Koło godziny 19 pracownicy wypożyczani sprzętu zgłosili na policję, że na plaży w Jelitkowie, w godzinach między 14 a 15 mężczyzna z nastoletnim dzieckiem weszli do wody z deską SUP i do chwili zamknięcia wypożyczalni nie wrócili po pozostawione na plaży klapki, plecak i ręcznik.

Wszystko to miało miejsce w pobliżu wejścia numer 63 w Gdańsku. Zaraz po zgłoszeniu rozpoczęły się poszukiwania, w które zaangażowali się WOPR, SAR i funkcjonariusze Straży Granicznej. Poszukiwania zakończono w nocy w sobotę. Ratownicy nie znaleźli nikogo w wodzie. W niedzielę wznowiono poszukiwania. Policjanci patrolują rejon Zatoki Gdańskiej. Analizowany jest także zapis monitoringu. Inne jednostki monitorują linię brzegową.

Pokój zbrodni - rozszerzone samobójstwo na Bałtyku
Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?