Stadion Energa Gdańsk

Autor: Paweł Tabędzki Stadion Energa Gdańsk

Powiedziała "TAK" w przerwie meczu! Ich miłość poniosła Lechię do zwycięstwa

2019-12-06 7:30

Kiedy Krzysztof prosił swoją wybrankę o rękę, jego ukochana drużyna przegrywała 0:2. Wiele wskazywało na to, że Zagłębie wyeliminuje Lechię z Totolotek Pucharu Polski i o obronie trofeum będzie można już tylko pomarzyć. Sport bywa jednak bardzo nieprzewidywalny. Sabina przyjęła oświadczyny, a około 20 minut później gdańszczanie mieli rywala na widelcu.

Nic dodać, nic ująć... To był fantastyczny wieczór na Stadionie Energa Gdańsk. Miniona środa (4 grudnia) z pewnością na długo zostanie w pamięci tysięcy kibiców Lechii, a w szczególności Sabiny i Krzysztofa. W przerwie spotkania podszedł do nich Marcin Gałek. Klubowy spiker po krótkim wstępie przekazał mikrofon mężczyźnie gotowemu zadać najważniejsze pytanie życia.

- Kocham to miejsce, kocham Lechię Gdańsk, ale jeszcze bardziej kocham tę oto kobietę - zaczął Krzysztof. Chwilę później pierścionek wylądował na palcu Sabiny, a para wpadła sobie w objęcia.

Oświadczyny na stadionie. ZOBACZ WIDEO:

Wiara w prawdziwą miłość nigdy nie gaśnie. Sądząc po słowach śpiewanego przed każdym meczem hymnu Lechii, wiara w drużynę również nie powinna. Tymczasem wielu fanów w przerwie zdążyło zwątpić w końcowy sukces podopiecznych Piotra Stokowca. Po kilku minutach drugiej połowy z trybun wybrzmiało nawet gromkie "Lechia grać! K***a mać!". Dosłownie kilka sekund po tym okrzyku z dystansu precyzyjnie uderzył Tomasz Makowski. Drugiego gola dorzucił Lukas Haraslin, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Z karnego trafił też Flavio Paixao. Niecałe 10 minut i Lechia była na prowadzeniu! Wynik do końcowego gwizdka nie uległ zmianie.

Biało-Zieloni awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski i już wyczekują losowania. W sobotę czeka ich natomiast starcie z Wisłą Płock w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Dla osób, które były na meczu z Zagłębiem, w tym świeżo upieczonych narzeczonych, bilety są dostępne w cenie 5 złotych.