Pracował przy ciągniku, zginął w potwornych okolicznościach. Nie zachował należytej ostrożności

i

Autor: Shutterstock

HORROR

Pracował przy ciągniku, zginął w potwornych okolicznościach. "Nie zachował należytej ostrożności"

2023-12-05 21:46

We wtorek (5 grudnia) w okolicach godziny 17 w gminie Stężyca na Kaszubach (woj. pomorskie) doszło do koszmarnego wypadku. W trakcie prac przy ciągniku zginął 73-letni mężczyzna. Wyjaśnianiem okoliczności jego śmierci zajmą się teraz śledczy.

Kaszuby. Potworny wypadek w gospodarstwie. Nie żyje starszy mężczyzna

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 73-letni mężczyzna podczas wykonywania prac na terenie gospodarstwa najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności przy obsłudze maszyny rolniczej - przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowa kartuskiej policji sierż. Aldona Naczk. 

Wyjaśniła, że do zdarzenia doszło we wtorek (5 grudnia) w okolicach godziny 17 w jednym z gospodarstw w gminie Stężyca (woj. pomorskie). - Natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe. Niestety na pomoc było już za późno. Ratownicy medyczni stwierdzili zgon mężczyzny - relacjonowała. 

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Sporządzona została dokumentacja oraz oględziny miejsca zdarzenia. Śledczy wyjaśnią dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Sonda
Pamiętasz ciągniki Ursus?