Przekop Mierzei Wiślanej: Mężczyznę przygniotła betonowa płyta! Dramat podczas prac budowlanych

2021-07-21 18:16

W Skowronkach, na terenie budowy przekopu Mierzei Wiślanej, doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna został przygnieciony przez betonową płytę podczas prac budowlanych! Został wyciągnięty jeszcze przed przybyciem strażaków, rozpoczęła się walka o jego życie. Na miejscu są reporterzy "Super Expressu", którzy ustalili już pierwsze informacje na temat stanu zdrowia poszkodowanego.

W środę, 21 lipca, po godz. 17:00 w Skowronkach (woj. pomorskie) na terenie budowy przekopu Mierzei Wiślanej doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna został przygnieciony przez betonową płytę podczas prac budowalnych. Został wyciągnięty jeszcze przed przyjazdem strażaków, wówczas rozpoczęła się walka o jego życie. Był nieprzytomny. Na miejscu są reporterzy "Super Expressu", którzy ustalili, że poszkodowany przeżył. Ratownicy przywrócili mu funkcje życiowe, a później zabrali do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki. Na miejscu obecni są jeszcze funkcjonariusze, którzy będą ustalać szczegółowe okoliczności wypadku. 

Śmiertelny wypadek na DK 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE