Rozewie: Z morza wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego 22-latka?

2021-07-30 10:00
Rozewie: Z morza wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego 22-latka?
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Rozewie: Z morza wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego 22-latka?

W Rozewiu z Bałtyku wyłowiono ciało młodego mężczyzny. Dryfujące zwłoki dostrzeżone zostały w czwartkowe przedpołudnie (29 lipca). O sprawie poinformował Dziennik Bałtycki. Jak przekazał portal lokalnej gazety, na miejsce zdarzenia wezwano funkcjonariuszy policji oraz strażaków. Wiele wskazuje na to, że wyłowione ciało może mieć związek z tragedią, o której pisaliśmy kilka dni temu.

Zawiadomienie o dryfujących w morzu zwłokach nieopodal brzegu Bałtyku w Rozewiu mundurowi otrzymali wczoraj około godziny 10:30. - Wstępnie zostaliśmy poinformowaniu o dryfującym ciele około 20 metrów od brzegu plaży w Rozewiu, na wysokości wejścia nr 16 - mówił mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku, cytowany przez Dziennik Bałtycki. Na miejscu szybko pojawili się również mundurowi, którzy zabezpieczyli okolicę i pracowali pod nadzorem prokuratora. Skorzystano również ze wsparcia technika kryminalistyki, który sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady. Jak podaje Dziennik Bałtycki, istnieją podejrzenia, że zwłoki wyłowione w czwartek mogą mieć związek ze sprawą utonięcia 50-letniego mężczyzny i zaginięcia jego 22-letniego syna. Do tragedii z ich udziałem doszło przed kilkoma dniami, a więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule Bałtyk zabrał ojca i syna! Makabryczna akcja na plaży [TUTAJ].

Jak przekazała sierż. Monika Mularska z Komendy Powiatowej Policji w Pucku, trwa ustalanie tożsamości młodego mężczyzny.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE