Wypadek samochodowy

i

Autor: Pixabay Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym pod Kościerzyną - zdj. ilustracyjne.

Śmierć na drodze

Samochód wbił się w drzewo, dwie osoby nie żyją! Dziecko w szpitalu

2022-12-06 20:27

Tragedia w Pomorskiem. Nieopodal Kościerzyny doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Zginęły dwie osoby: 34-letnia kobieta i jej 43-letni partner. Do szpitala trafił 12-letni chłopak, który podróżował autem. Droga między Kościerzyną a Szarlotą jest zablokowana. Policja i prokurator pracują na miejscu wypadku.

Tragedia w Pomorskiem. Dwie osoby zginęły w wypadku, 12-latek w szpitalu

Do tragedii doszło na drodze powiatowej między Kościerzyną a Olpuchem, na wysokości Szarloty doszło we wtorek (6 grudnia) przed godz. 17. Jak przekazał PAP oficer prasowy KPP w Kościerzynie asp. szt. Piotr Kwidziński, ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 34-letnia kobieta kierowała autem osobowym. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wjechała w drzewo. Na miejsce wypadku przyjechali strażacy, którzy wydobyli z auta kierowcę i dwóch pasażerów. 34-latka i jej 43-letni partner zginęli na miejscu.

Rzecznik policji w Kościerzynie zaznaczył, że wraz z parą podróżował 12-letni chłopak, który po wypadku został zabrany do szpitala. - Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - ocenił asp. szt. Kwidziński i wyjaśnił, że osoby, które zginęły w wypadku, nie były rodzicami 12-latka.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Ciała 34-latki i 43-latką zostaną przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej.Droga powiatowa między Kościerzyną a Szymbarkiem jest zablokowana.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Fatalny wypadek w Lublinie. Wszystko się nagrało!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE