Strzelał do policjantów

Strzelanina w Straszynie. Jedna osoba nie żyje. Policjant ranny. Akcja CBŚP

2022-11-29 11:50

Strzelanina w Straszynie niedaleko Gdańska. Policjanci z Centralnego Biura Śledczego próbowali zatrzymać mężczyznę podejrzewanego o posiadanie broni i amunicji. Mężczyzna zaczął strzelać. Jeden z policjantów odpowiedział ogniem.

We wtorek rano (29.11.2022) uzbrojeni policjanci weszli do jednego z domów w Straszynie (woj. pomorskie). Mieli zatrzymać mężczyznę, który był podejrzewany o posiadanie broni i amunicji. - W trakcie czynności wykonywanych do sprawy handlu bronią, mężczyzna zaczął strzelać do policjantów z broni automatycznej. Funkcjonariusz CBŚP odpierając atak użył broni raniąc napastnika - poinformowało CBŚP. Pomimo natychmiastowego udzielenia pomocy nie udało się uratować mężczyzny.

Strzelanina w Straszynie. Ranny policjant trafił do szpitala

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prokurator Grażyna Wawryniuk potwierdziła PAP, że doszło do użycia broni. - Na miejscu są prokuratorzy i wykonywane są czynności - zaznaczyła. Do szpitala trafił ranny policjant. Został postrzelony w rękę.

CBŚP przejęło blisko 360 kg narkotyków
Sonda
Czy w Polsce powinien być powszechny dostęp do broni?

Mordował dla pieniędzy, nie miał litości nawet dla kobiet w ciąży.

Posłuchaj historii jednego z najbardziej bezwzględnych polskich zabójców!

Listen to "Henryk Moruś - Bestia z Sulejowa. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE