Sylwester w Gdańsku. Zobacz, kto wystąpi! [LISTA ARTYSTÓW | MUZYCZNE SCENY | KONCERTY GWIAZD]

2019-11-24 10:00 PT
Sylwester w Gdańsku. Zobacz, kto wystąpi! [LISTA ARTYSTÓW | MUZYCZNE SCENY | KONCERTY GWIAZD]
Autor: Pixabay.com Sylwester w Gdańsku. Zobacz, kto wystąpi! [LISTA ARTYSTÓW | MUZYCZNE SCENY | KONCERTY GWIAZD]

Sylwester zbliża się wielkimi krokami! Za nieco ponad miesiąc pożegnamy rok 2019, a powitamy 2020! W Gdańsku tej wyjątkowej nocy usłyszymy najbardziej popularne hity znanych gwiazd. Scena Muzyczna GAK zorganizuje koncerty w aż sześciu lokalizacjach. Wiemy już, kto wystąpi dla trójmiejskiej publiczności.

Gdańsk: Sylwester 2019/2020. Aż sześć scen i masa muzycznych atrakcji! [ZAPOWIEDŹ]

Park Oruński z amfiteatrem przywita Nowy Rok przy polskich hitach. W Jarze Wilanowskim na Chełmie będzie bardzo emocjonalnie, a przy molo w Brzeźnie... elektryzująco! Koło Hali Olivia usłyszymy rockowe brzmienia, natomiast przy Długich Ogrodach, gdzie stanie scena główna, poczujemy folkowy klimat. Na Targu Węglowym impreza rozpocznie się nieco wcześniej, a wystąpi tam wielka gwiazda młodego pokolenia. Krótko mówiąc... będzie się działo!

Gdańsk: Kto wystąpi w Sylwestra? [LINE UP]

Na każdej z sześciu gdańskich scen zaprezentuje się co najmniej jedna muzyczna gwiazda! Kto i gdzie pojawi się w sylwestrową noc? Zobacz w poniższej galerii...

- Zwolenników fajerwerków musimy rozczarować. Podobnie jak w poprzednich latach, w trosce o środowisko naturalne oraz miejskie zwierzęta, miasto nie zorganizuje takiej atrakcji. Nie odbędzie się także pokaz laserowy. Jak tłumaczy Piotr Chrzanowski, kierownik Sceny Muzycznej GAK, jest trudny do realizacji w zimowych warunkach. Nie cieszył się też aż taką popularnością, jak przewidywano - informuje magistrat.

Grzegorz Markowski opuszcza Perfect! ZOBACZ WIDEO: