Szok w Tczewie. Chciał zabić 2-miesięczną dziewczynkę?!. Miał bić dziecko i uderzać nim o ścianę

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Szok w Tczewie. Chciał zabić 2-miesięczną dziewczynkę?!. "Miał bić dziecko i uderzać nim o ścianę"

Rodzinny dramat

Szok w Tczewie. Chciał zabić 2-miesięczną dziewczynkę?! "Miał bić dziecko i uderzać nim o ścianę"

2023-02-15 8:15

Tczew: Rodzinny koszmar w województwie pomorskim. 2-miesięczna dziewczynka skatowana przez potwora?! Do sprawy zatrzymano konkubenta matki ofiary. Jak nieoficjalnie podaje portal tcz.pl - podejrzany miał bić dziecko i uderzać nim o ścianę. Szczegóły w poniższym artykule.

To, co wydarzyło się w Tczewie nie mieści się w głowie normalnego człowieka. Konkubent matki ofiary został zatrzymany, a ustalenia lokalnego portalu tcz.pl w jego sprawie przerażają. Podejrzany miał bić dziecko i uderzać nim o ścianę podczas nieobecności matki. Mężczyznę miał irytować płacz 2-miesięcznej dziewczynki. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tczewie. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, sprawa wzbudza ogromne emocje.

Tczew. Prokurator komentuje sprawę śmierci 2-miesięcznej dziewczynki

Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prokurator Grażyna Wawryniuk poinformowała Polską Agencję Prasową, że dramat rozegrał się w zeszłym tygodniu na Pomorzu. Potwierdziła, że w oparciu o zebrany materiał dowodowy zarzut usiłowania zabójstwa został przedstawiony konkubentowi matki dziecka.

- Podejrzany nie przyznał się do jego popełnienia. Na wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące - podsumowała rzeczniczka gdańskiej prokuratury. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Karawan zabiera zwłoki 2-latka, którego ciało znaleziono w domu pod Brodnicą

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.