Ta podłoga Cię nie zawiedzie! Wymarzona promocja w DDD Dobre Dla Domu

2020-11-24 12:20 Artykuł Sponsorowany
DDD Dobre Dla Domu
Autor: DDD Dobre Dla Domu

Remont lub urządzanie domu to wyjątkowe wyzwanie, a wybór podłogi okazuje się jedną z najważniejszych decyzji. Przez kolejne lata jest ona codziennie testowana przez wszystkich domowników. Jej wygląd i komfort użytkowania tworzy klimat wnętrza. Jak wybrać idealną podłogę, która spełni nasze oczekiwania? Zobaczcie, co radzą specjaliści z DDD Dobre Dla Domu!

Sztywne podłogi o wyjątkowej wytrzymałości

Jeśli szukasz podłogi, która jest stylowa, komfortowa, a zarazem niezwykle praktyczna, przedstawiamy rozwiązanie idealne. To Alpha Vinyl! Wytrzymały rdzeń i wyjątkowa warstwa wierzchnia chronią przed plamami, rysami i uszkodzeniami po uderzeniach. Innowacyjny system zatrzaskowy i inteligentna powłoka hydrofobowa sprawiają, że jest to najbardziej wodoodporna podłoga winylowa, jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Alpha Vinyl stanowi idealną propozycję dla każdego pomieszczenia. Doskonale sprawdzi się podczas remontów. Można ją kłaść na praktycznie każdej, nawet nierównej powierzchni.

Alpha Vinyl

  • Wodoodporność w 100 procentach
  • Wyjątkowa wytrzymałość i maksymalna trwałość
  • Możliwy montaż na nierównych powierzchniach

NOWA KOLEKCJA ALPHA VINYL JUŻ DOSTĘPNA! Sprawdź w najbliższym salonie DDD

NOWA KOLEKCJA ALPHA VINYL JUŻ DOSTĘPNA!
Autor: DDD Dobre Dla Domu Link: NOWA KOLEKCJA ALPHA VINYL JUŻ DOSTĘPNA!

Już teraz wybierz nową podłogę winylową Quick-Step lub Balterio z firmowym montażem i wyjątkowym rabatem do... -15 PROCENT! Szczegóły w salonach DDD Dobre Dla Domu w Gdańsku, Rumi, Tczewie i Elblągu. Oferta oraz regulamin promocji dostępne są w sklepach i na DDD.COM.PL!

DDD Dobre Dla Domu - najlepsze podłogi!
Autor: DDD Dobre Dla Domu Link: DDD Dobre Dla Domu

Sztywne podłogi winylowe Balterio. Poznaj kolekcje Gloria i Wiktor

Wielowarstwowe sztywne panele i płytki winylowe łączą ekstremalną wytrzymałość z doskonałym komfortem. Każda warstwa przynosi wyraźne korzyści. To miękkość, cisza i niezwykle atrakcyjny wygląd. Sztywne podłogi winylowe oferują nie tylko doznania zmysłowe, ale także doskonałe cechy wspierane przez opatentowaną technologię.

Ultracienkie panele winylowe Balterio są idealne podczas remontu. Można je montować na już istniejących podłogach. Dzięki zamkom na klik wszystko przebiega łatwo i przyjemnie. Rdzeń paneli oraz płytek jest bardzo wytrzymały, pomimo zaledwie 5 milimetrów grubości zaledwie. - Są ciepłe i wyjątkowo ciche podczas chodzenia. Kolekcja dostępnych wzorów to dekory, wiernie odwzorowujące naturalne drewno lub kamień o różnych strukturach i wybarwieniu. Sztywny winyl Balterio jest wodoodporny i odporny na ścieranie - tłumaczą eksperci ze sklepów DDD Dobre Dla Domu.

Montaż podłóg winylowych szybko i profesjonalnie przeprowadzą za Ciebie fachowcy. Sprawdź ofertę DDD Dobre Dla Domu. Zapytaj o usługę montażu i specjalne rabaty do... -15 PROCENT!

DDD Dobre Dla Domu
Autor: DDD Dobre Dla Domu Link: DDD Dobre Dla Domu

Zobacz pełną ofertę podłóg winylowych na DDD.COM.PL!

Artykuł Sponsorowany