Tragedia w Leźnie! Mężczyzna spadł z masztu telefonii komórkowe. Zginął na miejscu

i

Autor: pixabay.com Tragedia w Leźnie! Mężczyzna spadł z masztu telefonii komórkowe. Zginął na miejscu

Potworny wypadek

Tragedia w Leźnie! Mężczyzna spadł z masztu telefonii komórkowej. Zginął na miejscu

2022-12-23 9:51

Dramat w woj. pomorskim! We wtorek, 20 grudnia w Leźnie doszło do potwornej tragedii. 36-latek, wykonując prace na maszcie telefonii komórkowej, spadł z wysokości ok. 50 m. Niestety 36-latek zginął na miejscu. Sprawę zdarzenia bada policja.

Tragedia w Leźnie! Mężczyzna spadł z masztu telefonii komórkowe. Zginął na miejscu

Jak informuje "Kartuzy Nasze Miasto", do zdarzenia doszło we wtorek, 20 grudnia po godz. 16 w Leźnie (gm. Żukowo). Jak powiedziała dziennikarzom sierż. Aldona Domaszk, oficer prasowy KPP w Kartuzach, po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce natychmiast udał się patrol policji i służby ratunkowe.

Zobacz: 10-latek staranowany na przejściu! Kierująca oplem miała omijać stojące auta

- Policjanci wstępnie ustalili, że 36-letni mężczyzna, podczas wykonywania prac na wieży operacyjnej nadajnika na wysokości około 50 metrów, z nieznanych przyczyn spadł na ziemię, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu - mówi portalowi Domaszk.

Na miejscu tragedii śledczy prowadzili czynności pod nadzorem kartuskiego prokuratora rejonowego, wraz z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej i technikiem kryminalistyki. Śledczy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności zdarzenia.

Sonda
Czy masz niebezpieczną pracę?
Groźny wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala