Tragiczna śmierć policjanta. Zabiła go bomba pułapka podłożona w samochodzie

i

Autor: Policja Tragiczna śmierć policjanta. Zabiła go bomba pułapka podłożona w samochodzie

Osierocił syna

Tragiczna śmierć policjanta. Zabiła go bomba pułapka podłożona w samochodzie

2022-12-07 12:05

Polska policja wspomina na swojej stronie tragicznie zmarłego podinspektora Andrzeja Kaczora. Policjant zginął w Iraku, od wybuchu bomby pułapki podłożonej w zaparkowanym samochodzie.

7 grudnia 1995 roku zginął podinspektor Andrzej Kaczor. W środę tragicznie zmarłego policjanta wspominają policjanci. Mężczyzna był specjalistą w Inspektoracie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Słupsku. W 1993 roku został wyróżniony oddelegowaniem do służby w siłach pokojowych ONZ w Jugosławii. Dwa lata później został delegowany do kontyngentu straży ONZ w Iraku. - W czasie wykonywania służby w patrolu zginął tragicznie od wybuchu bomby pułapki podłożonej w samochodzie zaparkowanym przy drodze, którą przejeżdżał - czytamy na stronie polskiej policji. Osierocił syna. Podinspektor Andrzej Kaczor został pośmiertnie odznaczony krzyżem zasługi za dzielność.

Zgroza w Zielonej Górze. Potrącił dwóch policjantów, bo chciał uniknąć kontroli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE