Pociąg SKM Trójmiasto

i

Autor: Wikipedia.org / wolinlbn / CC BY-SA 3.0 Pociąg SKM Trójmiasto

Trójmiasto: Zwłoki pasażera przy stacji SKM! Co tam się stało?

2021-12-07 12:45

We wtorkowe przedpołudnie, 7 grudnia 2021 roku, w pobliżu stacji SKM Trójmiasto w Gdyni Redłowie znaleziono ciało. Około 45-letni mężczyzna prawdopodobnie upadł po opuszczeniu pociągu i zmarł na miejscu. Niestety, podjęta akcja ratunkowa okazała się nieskuteczna. Lekarz stwierdził zgon. Na miejsce wezwana została policja, która będzie ustalać okoliczności tragedii pod nadzorem prokuratora.

Ciało pasażera trójmiejskiej SKM-ki znaleziono nieopodal stacji w Gdyni Redłowie we wtorek, 7 grudnia 2021 roku. Choć podjęto próbę reanimacji, okazała się ona bezskuteczna. - Jak wynikało z relacji osób, które były tam na miejscu, mężczyzna wysiadł z kolejki i nagle upadł. Znajdujące się tam osoby natychmiast podjęły akcję reanimacyjną. W tym samym czasie przejeżdżała tamtędy karetka, która została zatrzymana. Ratownicy przystąpili do akcji ratunkowej, niestety nieskutecznie - przekazała "Dziennikowi Bałtyckiemu" prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Czynności na miejscu zostały już zakończone. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Bezpośrednią przyczynę śmierci poznamy dopiero po sekcji zwłok.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?
Pomorskie: Uber przydzwonił na czerwonym. "Ręce opadają"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE