Wezwał policję tłumacząc, że matka robi krzywdę 3-latkowi. Zadziwiający finał interwencji

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie poglądowe Wezwał policję tłumacząc, że matka robi krzywdę 3-latkowi. Zadziwiający finał interwencji

Zwrot akcji

Wezwał policję tłumacząc, że matka robi krzywdę 3-latkowi. Zadziwiający finał interwencji

2023-06-20 14:18

Zaskakujący finał miała interwencja policjantów z Tczewa, która miała miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek (20 czerwca 2023 r.). Mężczyzna wezwał patrol policji, gdyż chciał zgłosić, że matka niewłaściwie sprawuje opiekę nad dzieckiem. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali... zgłaszającego!

To nie była spokojna noc dla policjantów z Tczewa. Ok. godziny 3:00 funkcjonariuszy wezwał 38-letni mężczyzna. Zgłaszający alarmował, że matka niewłaściwie zajmuje się 3-letnim dzieckiem. Stróże prawa z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego z KPP w Tczewie pojechali do jednego z budynków mieszkalnych na terenie miasta, ale finał tego zdarzenia mógł zaskoczyć nawet ich samych. Najpierw okazało się, że zgłaszający jest pijany. Mimo wszystko, trzeba było zweryfikować niepokojące doniesienia.

Tczew: Zgłosił, że matka źle zajmuje się 3-letnim dzieckiem. Był poszukiwany

Policjanci ustalili, że zgłoszenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Natomiast po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że 38-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mieszkaniec Tczewa został zatrzymany i najbliższe 5 miesięcy spędzi w zakładzie karnym - przekazuje st. post. Katarzyna Ożóg, oficer prasowa tczewskiej komendy.

Można śmiało powiedzieć, że mężczyzna sam "wystawił się" stróżom prawa. Na szczęście jego fałszywe oskarżenie zostało zweryfikowane i matce nie grożą żadne sankcje.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Polowanie na jelenia przez policję w Bielsku-Białej