WIELKI ŁOŚ przyszedł na spacer do... portu w Ustce! ZOBACZ WIDEO

2019-09-12 13:45
Łoś [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: Pixabay.com

Do usteckiego portu w biały dzień zawitał dziś niecodzienny gość. Z samego rana na spacer nadbrzeżem wybrał się sporych rozmiarów łoś. Dzikie zwierzę przez kilka minut przechadzało się bulwarem, ale znudzone prozą życia codziennego wróciło do lasu.

Spacer łosia w porcie! ZOBACZ WIDEO:

W takim miejscu łosia nie widuje się zbyt często. Jednak czasem i on może zebrać się na odwagę, by opuścić strefę komfortu i pójść tam, gdzie fantazja poniesie. W czwartkowy poranek (12 września) pewien czworonóg wyszedł więc z lasu i powolnym spacerkiem dotarł do usteckiego portu.

Nagranie, które zobaczyć możecie powyżej, na Facebooku zamieścił Obserwator Słupsk.

Tego lata łosie widziane były już w różnych miejscach. W czerwcu jeden z przedstawicieli tego gatunku został przyłapany na kąpieli w rezerwacie przyrody Ptasi Raj na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Zwierzę doskonale radziło sobie w wodzie. Co ciekawe, innego łosia udało się sfotografować kilka dni później w Ujściu Wisły.

Pływające łosie w Gdańsku i okolicach. ZOBACZ NAGRANIE:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE