Eurojackpot

i

Autor: Jacek Chlewicki/Super Express, Shutterstock Eurojackpot

Wysoka wygrana w Eurojackpot!

Wygrana III stopnia Eurojackpot w Polsce. Kwota, od której może się zakręcić w głowie. Duża kasa na trudne czasy

2022-06-30 11:55

W Polsce padła wygrana III stopnia w Eurojackpot. We wtorkowym losowaniu padły następujące liczby: 2, 10, 23, 29, 50 + 3, 10. Gracz z woj. pomorskiego trafił komplet z pierwszego szeregu liczb. Na jego konto wpłynie 610 428,50 zł. Zobaczcie, gdzie dokładnie został zawarty szczęśliwy zakład. Najbliższe losowanie Eurojackpot w piątek (1.07). Do wygrania będzie... 300 milionów złotych.

Wysoka wygrana Eurojackpot w Polsce, 28 czerwca

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Rumi w woj. pomorskim, który kupił zakład w punkcie Lotto przy ul. Grunwaldzkiej 108. We wtorkowym (28.06) losowaniu Eurojackpot padła tam wygrana III stopnia (5 trafionych liczb). Na konto gracza wpłynie niebagatelna kwota: 610 428,50 zł. Część będzie trzeba oddać Urzędowi Skarbowemu, ale wygrana i tak jest godna pozazdroszczenia. Eurojackpot to najdroższa gra w katalogu gier Totalizatora Sportowego. Jeden zakład w Eurojackpot kosztuje 12,50 zł. Jednocześnie jest to gra, w której padają gigantyczne wygrane. Najwyższa do tej pory wygrana w Polsce w Eurojackpot to 206 miliony złotych. Udało się to w 2021 roku. Wygraną odnotowano w powiecie bieruńsko-lędzińskim. A już w najbliższy piątek (1 lipca) kumulacja w Eurojackpot. Do wygrania będzie... 300 milionów złotych.

Czytaj też: Malbork. Darek planował rozwód. Natalia zaplanowała jego śmierć. Umierał w męczarniach pod blokiem

Grupa przestępcza rozbita. Oszukali firmy transportowe na 3 miliony złotych

Szczęśliwe kolektury Lotto w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. ZDJĘCIA

Sonda
Grałeś kiedyś w Eurojackpot?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE