Spy Giy Sopot

i

Autor: pixabay/Sopot

gry

Z telefonem przez Sopot. Nowa gra mobilna do zabawy w mieście

2023-09-19 12:42

To coś dla fanów nowoczesnych technologii i dla każdego, kto lubi sobie urozmaicać zwiedzanie. Spy Guy to nowo uruchomiona gra mobilna oparta o postaci z kultowej bajki o Treflikach. Jak wiadomo Trefl od dawna jest związany z Sopotem, wszystko więc spina się w jedną całość i tak mamy ciekawą propozycję dla rodzin.

Zaczęło się od planszówki. W sierpniu 2023 roku pojawiła się wersja tradycyjna gry Trefla - Spy Guy. Na planszy znajdziemy takie punkty jak Dom Zdrojowy, Kasino Hotel (Grand Hotel), latarnia czy Hipodrom. Teraz czas, by pograć z użyciem telefonu: Spy Guy – to główny bohater, superdetektyw Treflik, który jest w stanie rozwikłać każdą zagadkę i złapać każdego przestępcę w mieście.

W Spy Guy Hidden Objects Sopot możemy wirtualnie cofnąć się w czasie i spacerując po mieście zobaczyć, jak znane miejsca zostały zaadaptowane w grze, a jak wyglądają teraz. Grając można słuchać szumu morza i odgłosów mew, nieodłącznych towarzyszek wizyt w kurorcie. Mam nadzieję, że aplikacja spodoba się też turystom, którzy będą mogli połączyć zwiedzanie Sopotu z wykorzystaniem gry mobilne

- mówi Marta Frankel-Dominik, kierownik Działu Gier Wirtualnych Trefl S.A.

Gra dostępna jest w wersji na Androida oraz Apple iOS.

Pomorskie. Test roweru elektrycznego Mevo 2.0