Zabił i zakopał swojego psa. "Ciągnął go za sobą i uderzał siekierą". Co mu grozi?

2021-06-17 14:15
Zabił i zakopał swojego psa. Ciągnął go za sobą i uderzał siekierą. Co mu grozi?
Autor: KWP Gdańsk Zabił i zakopał swojego psa. "Ciągnął go za sobą i uderzał siekierą". Co mu grozi?

Szokujące ustalenia dzielnicowych z posterunku w Dębnicy Kaszubskiej na Pomorzu! Z informacji, do jakich dotarli funkcjonariusze, wynikać ma, że 37-letni mężczyzna w bestialski sposób zabił wczoraj swojego psa. Po wszystkim zakopał zwierzę w pobliżu miejsca zamieszkania. - Chwilę później mężczyzna był już zatrzymany. Doszło do tego w środę wieczorem, kilka godzin po zdarzeniu. Podejrzany usłyszał zarzuty i wkrótce odpowie za przestępstwo - przekazała dziś Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

W środowy wieczór (16 czerwca 2021 roku) dzielnicowi z posterunku w Dębnicy Kaszubskiej otrzymali szokującą informację. Jeden z mieszkańców wsi położonej w powiecie słupskim zabił i zakopał swojego psa. Dzielnicowi od razu pojechali do domu podejrzewanego. Tam ustalili, że 37-latek "dusił zwierzaka paskiem od spodni, ciągnął go za sobą i uderzał siekierą, a po wszystkim zakopał w pobliżu domu".

- Na miejscu przestępstwa pracowali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny, a wykopane truchło zwierzęcia zabezpieczyli i przekazali do przychodni weterynaryjnej. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do aresztu - informuje pomorska policja.

Wczoraj podejrzany mężczyzna usłyszał zarzuty zabicia psa. Wkrótce odpowie za popełnione przestępstwo. Grozić mu będzie do pięciu lat za kratami.

Express Biedrzyckiej - Marcin Horała: Koalicjanci posuwają się za daleko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE