Zaginęła 16-letnia Emilia z Trójmiasta! Wyszła do pracy w hotelu i ślad po niej zaginął

2021-07-22 8:45
Zaginęła 16-letnia Emilia z Trójmiasta! Wyszła do pracy w hotelu i ślad po niej zaginął
Autor: KMP Gdynia / archiwum prywatne Zaginęła 16-letnia Emilia z Trójmiasta! Wyszła do pracy w hotelu i ślad po niej zaginął

Zaginęła 16-letnia Emilia Lipińska z Trójmiasta. Funkcjonariusze z komisariatu w Gdyni Chyloni szukają młodej kobiety, która w sobotę (17 lipca) przed godziną 9:00 wyszła do pracy w jednym z gdyńskich hoteli. Niestety, po opuszczeniu miejsca zamieszkania ślad po niej zaginął. Dziewczyna do tej pory nie wróciła i nie skontaktowała się z bliskimi. Jej mama zgłosiła zaginięcie w niedzielę około godziny 13:30. Policja apeluje o pilny kontakt do osób, które widziały nastolatkę.

Zaginęła 16-letnia Emilia Lipińska z Gdyni. - W niedzielę (18 lipca) około 13:30 do komisariatu zgłosiła się kobieta, która poinformowała o zaginięciu swojej córki. W rozmowie ze zgłaszającą policjanci ustalili, że dziewczyna dzień wcześniej przed 9:00 wyszła z domu do pracy do jednego z gdyńskich hoteli i do tej pory nie wróciła - podaje Komenda Miejska Policji w Gdyni. Zaginiona 16-latka ma około 166 centymetrów wzrostu, ciemne blond włosy do ramion i szczupłą budowę ciała. W dniu zniknięcia miała na sobie czarną koszulkę, krótkie jeansowe spodenki oraz czarne sportowe buty. Dziewczyna miała przy sobie również czarny plecak z białymi zamkami.

- W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 16-latki bądź ustaleniu jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z komisariatem w Gdyni Chyloni przy ulicy Owsianej 5 pod numerem 47-74-21-355 lub alarmowym 112 - apelują mundurowi.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE